נוריץ' הביסה 0:3 את ווטפורד ועלתה מעל הקו האדוםאבדיה: ''צריך להישאר מקצוען, להילחם על המקום שלך''ממשיכה לנצח: אבישג סמברג אלופת ישראל בטקוואנדומביש: איסמעיל עאמר הותקף על ידי אנשי אדומים אשדודבודדה בפסגה: 0:2 לכפר קאסם על בני יהודה בבלומפילדמכבי ת''א מחפשת נקמה בנתניה ומצפה לאצטדיון מלאאשרם וזליקמן הרצו לסטודנטים במכללה האקדמית וינגייטאביב אברהם: ''אנחנו באים חדורי מוטיבציה ואמונה''בגיל 34: מאור בוזגלו יודיע רשמית על פרישה מכדורגלהמו''מ בין פלקושצ'נקו לגירמוט פוצץ, יישאר בחדרה?
אלן שמיט (איגוד הג'ודו העולמי)

עוזר מאמן חדש מצטרף לצוות של נבחרת הנשים בג'ודו

שני | | 19:31    מאת מערכת ישראל ספורט

אלן שמיט הצרפתי, ספורטאי אולימפי ומדליסט ארד באליפות העולם בעברו, הצטרף לצוות האימון בג'ודו תחת הדרכתו של שני הרשקו, ויחל בתפקידו בסוף החודש. הרשקו: ''בטוח שהניסיון המוכח שלו יעזור לי ולנבחרת''

שני הרשקו מאמן נבחרת הנשים של ישראל החליט היום (שני) לצרף לצוות הנבחרת את אלן שמיט, שיצטרף בסוף נובמבר לצוות הנבחרת. הוא ייכנס לנעליה של איבון בוניש האוסטרית שעבדה בנבחרת בשנים האחרונות ומונתה למאמנת הנבחרות של אוסטריה. 

שמיט, בעברו ספורטאי אולימפי ומדליסט הארד באליפות העולם, מתמחה באימון נשים ומזה מספר שנים מאמן מועדון נשים צרפתי ומלווה כמאמן אישי ספורטאיות רבות, כשהבולטת ביניהים היא מדלין מלונגה, מדלסיטית הכסף מטוקיו באישי וזוכת הזהב הקבוצתי וזאת בנוסף לתואר אלופת העולם, ספורטאית בולטת נוספת של שמיט היא מרגו פינו, אלופת אירופה, מדליסטית באליפות העולם וזוכת הזהב הקבוצתי בטוקיו.

מאמן נבחרת הנשים שני הרשקו: "לאחר התייעצויות עם משה פונטי, החלטנו לצרף את אלן שמיט. שמיט, שבשנים האחרונות מאמן מועדון מוביל בצרפת וההצלחות שלו מוכחות, נבחר לאחר שבחנו מספר אופציות לתפקיד. אני בטוח שהניסיון המוכח שלו, עם ספורטאיות מובילות ברמה העולמית יעזור לנבחרת ולי לעמוד ביעדים שהצבנו לקראת המשחקים האולימפיים בפריס 2024".

יו"ר איגוד הג'ודו, משה פונטי: "שמח שמצטרף אלינו מאמן מצוין בדמותו של אלן, ואני בטוח שהוא יתרום  רבות לצוות של הנבחרת ולספורטאיות. מבורך בעיני שמצטרף אלינו מאמן שמגיע ממדינה מובילה כמו צרפת, עם השגים, מסורת ויכולת. זה גם מעיד על הדרך בה תופסים את הנבחרת שלנו בעולם. מאחל לו ולשני הצלחה גדולה".

נגישות