נוריץ' הביסה 0:3 את ווטפורד ועלתה מעל הקו האדוםאבדיה: ''צריך להישאר מקצוען, להילחם על המקום שלך''ממשיכה לנצח: אבישג סמברג אלופת ישראל בטקוואנדומביש: איסמעיל עאמר הותקף על ידי אנשי אדומים אשדודבודדה בפסגה: 0:2 לכפר קאסם על בני יהודה בבלומפילדמכבי ת''א מחפשת נקמה בנתניה ומצפה לאצטדיון מלאאשרם וזליקמן הרצו לסטודנטים במכללה האקדמית וינגייטאביב אברהם: ''אנחנו באים חדורי מוטיבציה ואמונה''בגיל 34: מאור בוזגלו יודיע רשמית על פרישה מכדורגלהמו''מ בין פלקושצ'נקו לגירמוט פוצץ, יישאר בחדרה?
שירה ראשוני עם שני הרשקו (איגוד הג'ודו)

מדלית ארד לשירה ראשוני בגרנד סלאם באקו 2021

שישי | | 16:40    מאת מערכת ישראל ספורט

הג'ודאית הפסידה לדריה פיצ'קלבה הרוסייה ברבע גמר הגראנד סלאם, אך צלחה את בית הניחומים וגברה על חמידובה האזרית בקרב על המקום על הפודיום. ראשוני: ''לא פשוט לחזור להתחרות אחרי האולימפיאדה''

שירה ראשוני מסיימת את התחרות הראשונה לאחר אולימפיאדת טוקיו 2020 על הפודיום עם מדליה. ראשוני (עד 48 ק"ג) החלה היום (שישי) את התחרות בהפסד ברבע הגמר מול דריה פיצ׳קלבה מרוסיה, המשיכה משם לבית הנחומים עם ניצחון מול אישה גורבנלי מאזרבייז׳אן ובקרב על מדליית הארד גברה בוואזרי על האזרית שאפאג המידובה וסיימה במקום השלישי המכובד.

שני הרשקו ושירה הרשקו (איגוד הג'ודו)
מאמן נבחרת הנשים שני הרשקו: "אני כל כך שמח ששירה חזרה להתחרות, כמובן שהיא עדיין רחוקה מכושר מלא אבל עצם העובדה ששירה קיבלה החלטה להמשיך ולהתחרות אחרי טוקיו ולחזור להתחרות בבאקו, מראה המון על האיכויות שלה כספורטאית בכירה ומובילה. מדלית הארד בגרנד סלאם היא בונוס קטן עבור האישיות והנחישות שלה. אני גאה בה מאוד".

שירה ראשוני הוסיף: "זה לא פשוט לחזור להתחרות אחרי משחקים אולימפיים ומרחק נגיעה ממדליה אישית וזכיה במדליה קבוצתית. ידעתי בדיוק למה אני נכנסת ושמחתי על ההזדמנות לחזור להתחרות גם כשאני לא בכושר מלא. תמיד כיף לזכות במדליה ובטח בגראנד סלאם ובתחרות הראשונה אחרי טוקיו. למרות שציפיתי ורציתי לזכות בזהב אני שמחה בחלקי ואדאג להסיק מסקנות ולהשתמש בהן לקראת ההמשך. רוצה להודות לחברות שמלוות אותי ותומכות בי חברת INX וקונקטים. תודה גדולה למאמן שלי שני הרשקו ולכל הצוות, ליו״ר האיגוד משה פונטי שתמיד נמצא שם בשבילנו".

נגישות