ליגת העל: בית''ר ירושלים - מכבי ת''א 1:0 (מחצית 1)מכבי תל אביב הופתעה 87:73 על ידי עירוני נס ציונהליגת העל: הפועל נוף הגליל - מכבי חיפה 1:0 (מחצית 2)ליגת העל: הפועל ת''א - הפועל ירושלים 1:1 (מחצית 2)בבכורה של רנגניק: 0:1 ליונייטד על קריסטל פאלאסנשים: הגארדית קורטני וויליאמס חתמה באליצור רמלה''המשחק למזעור נזקים'': מכבי ת''א מתארחת אצל בית''רחוזרים הביתה: נבחרת הדייויס תארח את דרום אפריקהעבדה בישל בניצחון של סלטיק, ציון דרך מרשים לביטוןמכבי חיפה תעמוד לדין על התפרעות אוהדים בבלומפילד
אוהדי בית''ר ירושלים בבלומפילד (ליאת אבשלומי)

ארגון ''לה פמיליה'' הודיע: ''נגיע למשחק בנוף הגליל''

רביעי | | 15:37    מאת מערכת ישראל ספורט

למרות שבית''ר ירושלים העבירה רשימת סינון ובנוף הגליל מנסים למצוא פתרון לסוגייה, בארגון הבהירו: ''אנחנו קוראים להפסיק את מופע ההסתה, לא לקחת את החוק לידיים ולבטל לאלתר את רשימת הסלקציה''

בית"ר ירושלים העבירה בימים האחרונים רשימת סינון של כ-40 חברים בארגון "לה פמיליה" וגם הבטיחו שיממנו הקצאה של 35 מאבטחים כדי למנוע כניסה של אותם אנשים למשחק החוץ מול הפועל נוף הגליל ביום שני, כאשר במועדון הצפוני אמנם הבטיחו ליישם את הבקשה שלא להכניסם - אך במקביל גם בודקים את חוקיות המהלך.

מארגון "לה פמיליה" נמסר היום: "לכלל אוהדי הקבוצה, בראש ובראשונה כמו ששמתם לב בתקופה האחרונה בחרנו לא להעלות שום הודעה, בחרנו לא להשתתף ולא לתת במה לכל ההסתה מכל הכיוונים לכל הכיוונים ברשתות החברתיות. מפה אנו קוראים לכל הקהל על כל זרמיו לשמור על איפוק וכבוד הדדי".
 


עוד נכתב: "לפני שבוע נפל דבר בבית"ר ירושלים, בעיקר בקרב הקהל. כארגון המוביל ביציעים, היה עלינו לעשות בדק בית וחשבון נפש עמוק לגבי כל ההתנהלות, כאשר הנפגעת העיקרית היא בית"ר ירושלים. ללא שום צל של ספק בית"ר ירושלים מעל כל אדם כזה או אחר, או ארגון אוהדים, גדול ככל שיהיה. הארגון מתנגד בצורה הברורה ביותר לכל סוג של אלימות בין אוהדי בית"ר ומגנה כל מעשה הפוגע בדרך ישירה או עקיפה בבית"ר ירושלים. אנחנו פה ונישאר פה כדי להרים את בית"ר ירושלים".

בארגון סיכמו: "במחזור הקרוב נתארח בנצרת עלית. וכמו בכל משחק חוץ, גם למשחק הזה אנו נגיע לתמוך בקבוצה. אנחנו ערים לשמועות לגבי רשימת סינון כזו או אחרת וקוראים מפה לכל מי שידו בדבר להפסיק את מופע ההסתה כנגד כל אדם כזה או אחר, לא לקחת את החוק לידיים, לבטל לאלתר את רשימת הסלקציה ולתת לכל אוהד באשר הוא את האפשרות להיכנס ולהתגייס לטובת המועדון. ניפגש בנצרת, יאללה בית"ר!".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות