ליגת העל: בית''ר ירושלים - מכבי ת''א 2:1 (מחצית 2)מכבי תל אביב הופתעה 87:73 על ידי עירוני נס ציונהליגת העל: הפועל נוף הגליל - מכבי חיפה 3:0 (מחצית 2)ליגת העל: הפועל ת''א - הפועל ירושלים 1:1 (סיום)בבכורה של רנגניק: 0:1 ליונייטד על קריסטל פאלאסנשים: הגארדית קורטני וויליאמס חתמה באליצור רמלה''המשחק למזעור נזקים'': מכבי ת''א מתארחת אצל בית''רחוזרים הביתה: נבחרת הדייויס תארח את דרום אפריקהעבדה בישל בניצחון של סלטיק, ציון דרך מרשים לביטוןמכבי חיפה תעמוד לדין על התפרעות אוהדים בבלומפילד
שלט של לה פמיליה ביציע (ליאת אבשלומי)

בכירים בלה פמיליה שוקלים להודיע על סגירת הארגון

רביעי | | 19:41    מאת מערכת ישראל ספורט

לאור האירועים האלימים ביציע אוהדי בית''ר ירושלים בבלומפילד, ל''ישראל ספורט'' נודע לראשונה כי בקרב ראשי הארגון ישנה הבנה שקיים אובדן שליטה בתקופה האחרונה. לה פמיליה הגיבו: ''מדובר בפייק ניוז''

האירועים האלימים והמכוערים באצטדיון בלומפילד עשויים להוביל לרעידת אדמה של ממש בסביבת בית"ר ירושלים. אחרי שחברי "לה פמיליה" תקפו לכאורה באלימות קשה אוהדים של הקבוצה שהתעקשו להמשיך לעודד את הקבוצה במשחק מול הפועל תל אביב ואת הקשר המוסלמי קאמסו מארה, לישראל ספורט נודע לראשונה שמנהיגי הארגון שוקלים להודיע בקרוב על סגירתו.

שלטים של לה פמיליה ביציע (ליאת אבשלומי)
הארגון הוקם ב-2005 ומלבד פעילות מבורכת של התרמות, התנדבות לעמותות ושיפור האווירה, העידוד והתפאורה במגרשים, שמו נקשר לא מעט פעמים באירועים אלימים - לא רק נגד אוהדי קבוצות אחרות, אלא כלפי אוהדי בית"ר אחרים. כעת ישנה אפשרות סבירה למדי שהאירועים האחרונים בבלומפילד, שעוררו ביקורת נרחבת מכל עבר, יביאו לסיום דרכו של הארגון. בקרב ראשי "לה פמיליה" התגבשה הבנה שהם איבדו לחלוטין שליטה, "לא מנהלים שום דבר ואיש הישר בעיני יעשה", כפי שאמר גורם המכיר את הנושא. אחת ההצעות שעלתה היא הצבעה על סגירת הארגון בקרב חבריו.
 


מאוחר יותר פרסמו ב"לה פמיליה" תגובה לפרסומים: "לכל האוהדים הערב רב שמנסים לרקוד על גב הארגון נחזור ונגיד שנית, הארגון נגד המקרה שהיה בבלומפילד ומי שמכיר אותנו יודע כמה ראשי הארגון פעלו ופועלים לאחדות ביציע. המעשה שקרה הוא לא מיצג אותנו וזו לא הדרך שלנו. מכאן נעשה חושבים שפעם הבאה זה כמובן לא יחזור. ומנגד, לא ניתן לאף אחד להשתמש בשמנו ולעשות עליהום ולנפח את הנושא שיצא כבר מכל פרופורציות לטובת אינטרסנטים שונאי הארגון שרק חיפשו שזה יקרה. אז לכל אותם קשקשנים שמוציאים הודעות פייק ניוז,הארגון חי וקיים! כוחנו באחדותינו".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות