אוויר לנשימה: מכבי ת''א ניצחה 1:2 את בית''ר ירושליםמכבי חיפה עלתה לפסגה עם 0:4 על הפועל נוף הגליל תקועים במקום: 1:1 להפועל ת''א מול הפועל ירושליםמכבי תל אביב הופתעה 87:73 על ידי עירוני נס ציונהבבכורה של רנגניק: 0:1 ליונייטד על קריסטל פאלאסנשים: הגארדית קורטני וויליאמס חתמה באליצור רמלה''המשחק למזעור נזקים'': מכבי ת''א מתארחת אצל בית''רחוזרים הביתה: נבחרת הדייויס תארח את דרום אפריקהעבדה בישל בניצחון של סלטיק, ציון דרך מרשים לביטוןמכבי חיפה תעמוד לדין על התפרעות אוהדים בבלומפילד
אוהדי מכבי נתניה (אסף הופמן)

נתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''

שלישי | | 12:19    מאת מערכת ישראל ספורט

הקבוצה מעיר היהלומים פנתה לאוהדים וקראה להם להימנע מביצוע עבירות שגורמות נזק למועדון, וציינו כי בניגוד לפעמים קודמות, האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בעלויות שיפסוק הדיין כשהמועדון יעמוד לדין משמעתי

למכבי נתניה נמאס מההתנהגות של חלק מהקהל ורגע לפני שהקבוצה תעמוד מחר (רביעי) לדין משמעתי בפעם השלישית בששת המחזורים שחלפו עד כה, במועדון פנו לאוהדים ברשתות החברתיות והבהירו שהאוהדים שבגללם הקבוצה תעמוד לדין - יישאו בכל העלויות שיפסוק הדיין.

מנתניה נמסר: "אוהדים יקרים, בעקבות המשחק נגד מכבי תל אביב, המועדון עומד לדין על התנהלות לא אחראית של אוהדים בודדים שלקחו את החוק לידיהם ועברו עבירות פליליות. כנגד מועדון מכבי נתניה הוגש השבוע כתב אישום שלישי במסגרת עונת המשחקים 21/22, כשאנחנו בסיומו של המחזור השישי בלבד. בשני המקרים הקודמים בית הדין פסק כנגד המועדון וחייב אותו בקנסות משמעותיים בסכומים שעומדים על עשרות אלפי שקלים ובנוסף עונשי משחקי רדיוס על תנאי".
 


עוד נכתב: "בניגוד לשני המקרים הקודמים, שלשת האוהדים שצוינו בדו"ח המשקיף במשחק נגד מכבי תל אביב, יישאו בכל העלויות הקשורות להעמדה בדין ובפסיקת הדיין. לטובת כולנו ובעיקר לשימור האנרגיות הנפלאות הקיימות היום סביב מכבי נתניה, אנחנו מקווים שזו העמדה לדין האחרונה העונה, כתוצאה מהתנהלות לא אחראית של חברינו לקהל".

נזכיר כי לפי דו"ח המשקיף, "בדקה ה-38 - לאחר הבקעת השער השני של מכבי תל אביב - אוהד של מכבי נתניה שישיב מעל היציע שהוקצה לצוות הטכני ירק על אנשי הצוות שישבו במקום. האוהד הורחק ונוספו אנשי אבטחה". עוד נכת כי בדקה ה-63 - לאחר הבקעת השער השלישי לטובה מכבי נתניה - "שני אוהדי הקבוצה פרצו מהיציע המערבי לתחומי השטח הטכני וחיבקו את המאמן בני לם. האוהדים הורחקו מיידית על ידי אנשי האבטחה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות