חי מהיורו עד גיל 19: ישראל - צרפת 1:2 (מחצית 2)מכבי חיפה גברה 1:2 על מכבי נתניה במשחק אימוןמאות אוהדים מחו נגד משה חוגג באימון בית''ר ירושליםאסף נמני: ''חובת ההוכחה היא עליי, אני לא מפחד מלחץ''השוער מחמוד קנדיל חתם לעונה נוספת בבני סכניןאולטראס הפועל הודיעו רשמית: חרם המינויים הסתייםהפועל ב"ש פתחה את מכירת המנויים לעונת 2022/23הבעלים גולדהאר הגיע למחנה האימונים של מכבי ת''אראשי איגוד ההתעמלות ערכו קבלת פנים חגיגית לנבחרתמוחמד שכר חתם לשלוש שנים נוספות בקריית שמונה
יעל אלמור, ראש העיר ירושלים משה ליאון, שבתאי צור, ומנכ''ל העירייה איציק לארי (ארנון בוסאני)

יותר מ-15 אלף רצים צפויים להשתתף במרתון ירושלים

שני | | 18:04    מאת מערכת ישראל ספורט

כ-10,000 כבר נרשמו למירוץ שיתקיים ב-29 באוקטובר, וטוטו Winner יהיה נותן החסות הרשמי שלו, יותר מ-5,000 צפויים להצטרף בימים הקרובים: ''זהו אירוע המשלב בתוכו חוויה גם ספורטיבית וגם תרבותית''

מרתון winner ירושלים ה-10 הצפוי להיערך ביום שישי ה-29 באוקטובר לאחר שנה של היעדרות בעקבות מגפת הקורונה. כ-10,000 רצים כבר הבטיחו את השתתפותם, אולם ההערכה היא שבסופו של דבר ייטלו חלק באירוע לפחות כ-15 אלף רצים, והוא יהיה אירוע הספורט הגדול ביותר בישראל במסגרת הנחיות ומשרד הבריאות ועל פי תקנות התו הירוק החדש.

השנה יכלול המרתון מקצה מרתון מלא, (42.195 ק"מ), מקצה חצי מרתון באורך של 21.1 ק"מ, מקצה של 10 ק"מ, 5 ק"מ ומסלולים למשפחות ומקצה קהילות, מקצה זה מעורר מודעות חברתית על ידי מפגש ספורטיבי בין משפחות, ילדים ומבוגרים, לבין חברי העמותות החברתיות השותפות למרתון ווינר ירושלים.

יו"ר המועצה להסדר ההימורים שבתאי צור: "הטוטו גאה להיות הספונסר הראשי של מרתון ווינר ירושלים, זו השנה העשירית ברציפות. מרתון ווינר ירושלים הוא מותג בינלאומי חזק, אשר מעורר עניין בעולם כולו בזכות הפסיפס האנושי יוצא הדופן של הרצים והתפאורה המדהימה של הנופים והאתרים המרהיבים של ירושלים. אני מזמין את הציבור להגיע וליהנות מחוויה ספורטיבית תרבותית מרגשת שאין דומה לה בארץ ובעולם".

מ"מ מנכ"ל המועצה להסדר ההימורים יעל אלמור: "זו השנה ה- 10 שווינר הוא נותן החסות הרשמית של האירוע המשלב בתוכו חוויה גם ספורטיבית וגם תרבותית. אנו בווינר גאים להיות נותני החסות  למרתון ווינר ירושלים שהוא בראש ובראשונה מרתון חברתי אשר משלב בתוכו את קידום הספורט ההישגי לצד קידום הספורט העממי תוך מתן דגש לאוכלוסיות מיוחדות ופריפריה" .

נגישות