ליגת האלופות: מנצ'סטר יונייטד - אטאלנטה 2:0 (מחצית)מספיק בקושי: 0:1 ביתי דחוק לברצלונה על דינמו קייביורופקאפ: הפסד דרמטי לגלבוע/גליל, גם אילת הפסידהדגל ישראל הונף בקטאר, טומרקין יתחרה בגביע העולםההצעה: אירוח המונדיאל עם מצרים, האמירויות וסעודיהבכירים בלה פמיליה שוקלים להודיע על סגירת הארגוןבכר: ''נעשה הכל כדי לנצח, נעלה בהרכב החזק ביותר''המשטרה עצרה חשוד ראשון מהקטטה בבלומפילדמכבי חיפה עלתה לסיבוב המוקדמות השני באלופות''אוקטובר הוורוד'': הפועל ת''א השיקה תלבושת חדשה
אנדרה ג'ראלדש מול סאן מנחם (ישי נאמן)

כלפון: ''נפעיל סנקציות נגד מי שיפגע בתדמית הליגה''

חמישי | | 10:21    מאת מערכת ישראל ספורט

יו''ר מנהלת הליגות שלח מכתב לקבוצות ליגת העל והלאומית על רקע האירועים האחרונים: ''התלהטות יצרים על המגרש מובילה לאלימות גם מחוץ לתחומי האצטדיון. בצעו את הפעולות הנדרשות להרגעת הרוחות''

בעקבות האירועים במחזורים האחרונים ולקראת חזרת הליגה לסדרה, יו"ר מנהלת הליגות לכדורגל, ארז כלפון, שיגר היום (חמישי) מכתב לקבוצות המקצועניות כנגד התנהגות אלימה של חלק מהשחקנים - בתוך ומחוץ לתחומי המגרש. היו"ר הבהיר במכתבו: "נפעיל סנקציות כנגד שחקן או בעל תפקיד שיתנהג בצורה שפוגעת בתדמית הליגה".

המכתב שנשלח לקבוצות
כלפון מתריע בפני הבעלים ומנכ״לי הקבוצות כי "לשחקנים ולצוותים המקצועיים והמנהלתיים השפעה עצומה בהתנהגותם על קהל הצופים וכמובן על תדמית הליגה. התלהטות יצרים בין שחקנים וצוותים מקצועיים ומנהלתיים מקבוצות שונות (ואף כלפי צוות השיפוט) החורגת מגבולות ההתמודדות הספורטיבית אשר מגיעה להתלהמות, תנועות ידיים מאיימות ואף מגע פיזי, משפיעה על האווירה הכללית ועלולה לגרום להתלהטות יצרים ביציעים ומחוץ לתחומי האצטדיון, כפי שחווינו לאחרונה".

לאור האירועים במחזורים האחרונים, ארז כלפון מבקש מהנהלות המועדונים לעמוד בקשר עם קהל האוהדים למען הרגעת הרוחות, בתוך ומחוץ לתחומי האצטדיון: ״אנא בצעו את הפעולות הנדרשות להרגעת הרוחות כאמור, על מנת שלא נצטרך לעסוק יותר באירועים מסוג זה, אלא להנות מתצוגות הכדורגל על המגרש ומתצוגות העידוד ביציעים". המכתב נשלח במטרה למנוע אירועים אלימים עתידיים שעלולים להוביל להתערבות חריפה מצד גורמים משטרתיים ומשפטיים כנגד הקבוצות.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות