גולדן סטייט הפסידה לסן אנטוניו, ברקולין נכנעה לשיקגונהריה שמרה על המאזן המושלם, מכבי חיפה ניצחההודות לשער בדקה ה-92: פ.ס.ז' סחטה 1:1 אצל לאנסריאל מדריד התבססה בפסגה, ברצלונה ואתלטיקו הפסידונאפולי הפסידה, מילאן עלתה לפסגה, אינטר לא עוצרתלם: ''נכנסו צעירים שלא מבינים מה זה משחק תחתית''מקום 3 לגורבנקו בגמר ה-ISL, אנרג'י הוכתרה כאלופהחולון הפסידה להפ' חיפה, ב''ש ניצחה את הפועל ת''אבדקה ה-94: קריית שמונה ניצחה 1:2 את מכבי נתניההתבססה בפסגה: באיירן מינכן ניצחה 2:3 את דורטמונד
ג'אני אינפנטינו ואורן חסון (ההתאחדות לכדורגל)

נשיא פיפ''א נחת בישראל, נפגש עם ראשי ההתאחדות

שני | | 16:20    מאת אדי חליאבין

ג'אני אינפנטינו הגיע לישראל והמשיך לבית הנבחרות, שם נפגש עם חסון, חוס, שרעבי ונציגים נוספים. חסון: ''מודה על התמיכה של פיפ"א לאורך כל הדרך''. אינפנטינו: ''כדי להגיע לצמרת צריך להתחיל מהבסיס''

נשיא פיפ"א, ג'יאני אינפנטינו, הגיע היום (שני) לישראל כאורח "מרכז פרידמן לשלום מתוך עוצמה". זה הביקור הראשון של אינפנטינו בישראל כנשיא פיפ"א ואת פניו קיבל בשדה התעופה יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון.

ג'אני אינפנטינו ואורן חסון (ההתאחדות לכדורגל)
השניים המשיכו יחד לבית הנבחרות בשפיים, לפגישה אליה הצטרפו מנכ"ל ההתאחדות יוסי שרעבי, המשנה למנכ"ל רונן הרשקו, המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות יילה חוס, המשנה למנהל הטכני בוני גינזבורג וגיא ענבר, אחראי קשרי ממשל בהתאחדות. בפגישה שנמשכה כשעה הוצגו בפני אינפנטינו התוכניות האסטרטגיות של ההתאחדות לכדורגל והחזון לשנים הקרובות להמשך פיתוח הענף, תוך התמקדות בתשתיות, גידול מספר המשתתפים, בניית אקדמיות נוספות ומרכזי מצוינות, אימון, פיתוח צעירים וכדורגל נשים.

ג'אני אינפנטינו ואורן חסון (ההתאחדות לכדורגל)
נשיא פיפ"א, ג'יאני אינפנטינו: "אני שמח להיות בישראל והיתה לי שיחה נפלאה עם היו"ר אורן חסון והצוות הישראלי, שהציג בפני את החזון ואת האסטרטגיה לקדם את הכדורגל כאן לרמה הבאה ולהביא את בשורת המשחק לכל ילד וילדה. כדי להגיע לצמרת צריך להתחיל מהבסיס. החזון והאסטרטגיה כבר כאן, העבודה הקשה כבר החלה וזה זמן מעודד לכדורגל בישראל".

הסיור בבית הנבחרות (ההתאחדות לכדורגל)
יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, סיכם את הביקור והפגישה תחילה בפנייה לנשיא פיפ"א: "תודה על שמצאת את הזמן להגיע לכאן ולפגוש אותנו. תודה על התמיכה של פיפ"א לאורך כל הדרך וגם הבניין הזה כידוע לך, בית הנבחרות, נבנה בסיוע של פיפ"א. אני שמח על השיחה שלנו היום, ההתמקדות בדרכים בהן ניתן לקדם יחד את הכדורגל כאן והמחויבות שלך בהחלט מעודדת. פיפ"א סייעה לנו לא מעט ואני מקווה שנהנה מסיועה בפרויקטים השונים עליהם דיברנו. הנשיא הבטיח לנו בעבר כי יגיע לכאן עד סוף השנה והוא עמד במילתו. אני מקווה לביקורים נוספים שלו ושל אנשי פיפ"א לטובת המשך הפיתוח של הכדורגל הישראלי".

נגישות