אוויר לנשימה: מכבי ת''א ניצחה 1:2 את בית''ר ירושליםמכבי חיפה עלתה לפסגה עם 0:4 על הפועל נוף הגליל תקועים במקום: 1:1 להפועל ת''א מול הפועל ירושליםמכבי תל אביב הופתעה 87:73 על ידי עירוני נס ציונהבבכורה של רנגניק: 0:1 ליונייטד על קריסטל פאלאסנשים: הגארדית קורטני וויליאמס חתמה באליצור רמלה''המשחק למזעור נזקים'': מכבי ת''א מתארחת אצל בית''רחוזרים הביתה: נבחרת הדייויס תארח את דרום אפריקהעבדה בישל בניצחון של סלטיק, ציון דרך מרשים לביטוןמכבי חיפה תעמוד לדין על התפרעות אוהדים בבלומפילד
היכל מנורה מבטחים (עודד קרני, מנהלת הליגה)

חצאי גמר וגמר הגביע יתקיימו בהיכל מנורה מבטחים

ראשון | | 14:48    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שינוי שיטת משחקי המפעל, נקבע שמשחקי חצי הגמר והגמר ייערכו בהיכל ביד אליהו בפברואר. השלבים המקבילים בנשים ייערכו בהיכל קבוצת שלמה. עוד נקבע באיגוד הכדורסל שהנושא יידון כל שנה מחדש

הנהלת איגוד הכדורסל, קיבלה היום (ראשון) את המלצת ועדת ארגון, שהחל מהעונה ההחלטה לגבי מיקום משחקי חצי גמר וגמר גביע המדינה, תתקבל במהלך העונה ולא מראש לפי סבב כזה או אחר.

על פי ההחלטה, משחקי חצי גמר וגמר גביע המדינה לנשים יתקיימו העונה בהיכל קבוצת שלמה בחודש מרץ ומשחקי הגברים יתקיימו בהיכל מנורה מבטחים בחודש פברואר.

ההחלטה קובעת שמשחקי הגברים יתקיימו באולמות גדולים מ-10,000 מקומות וכל שנה הועדה תדון בנושא מחדש וזאת כחלק משיוני שיטת המשחקים לפיהם רק 8 הראשונות בליגת העל עם סיום הסיבוב הראשון ישתתפו במשחקים החל משלב רבע הגמר.

נגישות