לאנס וניס הופתעו, מארסיי העפילה למקום השלישיחזרה לנצח: ברצלונה חזרה מפיגור ל-1:3 על ולנסיהיובנטוס ניצחה 0:1 את רומא, נאפולי נותרה מושלמתלינוי אשרם ספורטאית העשור, איילת זוסמן המאמנתאבישג סמברג זכתה בזהב בגביע העולם בטקוואנדוהשיגו נקמה: גלבוע/גליל הדהימה את מכבי ת''א בגן נררוני לוי: ''יש משחקים שבהם צריך לנצח עם אופי וכוח''הפועל ב''ש חזרה למקום הראשון עם 0:1 על מכבי פ''תפתיחה של דאבליסטית: 86:92 לר''ג על אליצור חולון2:3 לטוטנהאם על ניוקאסל, המשחק הופסק זמנית
מחכה למכבי פ''ת. צ'ארון שרי (אומרי דלאל)

מומחי ווינר מעריכים: מכבי חיפה תנצח את מכבי פ''ת

ראשון | | 13:32    מאת מערכת ישראל ספורט

בווינר הולכים עם ניצחון לאלופה של ברק בכר נגד המלאבסים, כאשר אצילי הוא הפייבוריט לכבוש ראשון אצל האלופה. וגם: ניצחון לברצלונה נגד לבנאטה, לארסנל נגד טוטנהאם ולרומא על לאציו בראשון של דרבים

הערב (ראשון) נזכה להצגות כדורגל מהליגות הטובות בעולם כאשר באנגליה ישוחק הדרבי הלונדוני בין ארסנל לטוטנהאם, בספרד ברצלונה תפגוש את לבאנטה, באיטליה יתקיים הדרבי הרומאי ובישראל מכבי חיפה את מכבי פתח תקווה.
 


ארסנל תפגוש היום את טוטנהאם לדרבי הלונדוני בו ניצחון הוא הרבה יותר משלוש נקודות ומומחי ה-Winner מעריכים כי ארסנל תצא עם הניצחון מהמשחק וניצחונה מוערך ביחס של פי 2.2, למול ניצחונה של טוטנהאם שמוערך ביחס של פי 2.7. תיקו במשחק יניב רווח ביחס של פי 2.85.

את טבלת הפייבוריטים מהצד של ארסנל מוביל פייר אמריק אובאמייאנג עם יחס של פי 4.5, אחריו, ניקולס פפה, המוערך ביחס של פי 6 ובוקאיו סאקה המוערך ביחס של פי 8. את הצד של היריבה, טוטנהאם, מוביל הארי קיין עם יחס של פי 4.5 אחריו, יונג מין סון המוערך ביחס של פי 6 ושלישי, חוזה מוראלס עם יחס של פי 9.
 


בליגה האיטלקית תפגוש הערב לאציו את רומא לדרבי רומאי טעון כאשר מומחי ה-WINNER מעריכים כי רומא תצא עם הניצחון מכר הדשא עם יחס של פי 2.4. אך, לאציו נמצאת ממש מאחוריה עם הפרש קטן שיכול לשנות את התמונה כולה והיא מוערכת ביחס של פי 2.45. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 2.85.

את טבלת הפייבוריטים מהצד של לאציו מוביל צ'ירו אימובילה עם יחס של פי 4.5, אחריו, פליפה אנדרסון ופדרו המוערכים ביחס זהה של פי 9. את הצד של היריבה, רומא, מוביל תאמי אברם עם יחס של פי 6  אחריו, אלדור שומורודוב  והנריק מחיטריאן המוערכים ביחס של פי 7.
 


במשחק נוסף שישוחק הערב, תפגוש ברצלונה את לבאנטה. מומחי ה-Winner מעריכים שמי שתצא עם הניצחון מהמפגש היא ברצלונה כאשר ניצחונה מוערך ביחס של פי 1.3, לעומת ניצחונה של לבאנטה שמוערך ביחס של פי 5.5. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 4.4.

את טבלת הפייבוריטים מהצד של ברצלונה מוביל ממפיס דפאיי עם יחס של פי 3.5, אחריו, לוק דה יונג, המוערך ביחס של פי 4.5 ויוסוף דמיר המוערך ביחס של פי 5.5. את הצד של היריבה, לבאנטה, מוביל רוג'ר מרטי עם יחס של פי 8.5 אחריו, דני גומז המוערך ביחס של פי 9 ושלישי, חוזה מוראלס עם יחס של פי 9.5.
 


מכבי חיפה ומכבי פתח תקווה יפגשו הערב לאחר ניצחון של חיפה במשחקה האחרון ורצף תיקו בשלושת המשחקים האחרונים של פתח תקווה. על פי מומחי ה-WINNER חיפה היא הפייבוריטית לניצחון עם יחס זכייה של 1.35, לעומת מכבי פתח תקווה שניצחונה מוערך ביחס של 5.3. תיקו במשחק מוערך ביחס של פי 4.1.

את טבלת הפייבוריטים מהצד החיפאי מוביל עומר אצילי עם יחס של פי 4.5, אחריו, דין דוד, המוערך ביחס של פי 5 וגודסווי דוניו המוערך ביחס של פי 6. את הצד של היריבה, מכבי פתח תקווה, מוביל מוחמד עוואד עם יחס של פי 7, אחריו, לאמק באנדה המוערך ביחס של פי 8 ושלישי, ג'יימס אדני עם יחס של פי 9.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות