לאנס וניס הופתעו, מארסיי העפילה למקום השלישיחזרה לנצח: ברצלונה חזרה מפיגור ל-1:3 על ולנסיהיובנטוס ניצחה 0:1 את רומא, נאפולי נותרה מושלמתלינוי אשרם ספורטאית העשור, איילת זוסמן המאמנתאבישג סמברג זכתה בזהב בגביע העולם בטקוואנדוהשיגו נקמה: גלבוע/גליל הדהימה את מכבי ת''א בגן נררוני לוי: ''יש משחקים שבהם צריך לנצח עם אופי וכוח''הפועל ב''ש חזרה למקום הראשון עם 0:1 על מכבי פ''תפתיחה של דאבליסטית: 86:92 לר''ג על אליצור חולון2:3 לטוטנהאם על ניוקאסל, המשחק הופסק זמנית
אהוד סגל (גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה)

אהוד סגל מונה למנהל הספורטיבי של איגוד השחייה

שני | | 10:56    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שמינוי אושר בהנהלת האיגוד, המאמן ייכנס באופן מיידי לתפקיד: ''מבין את הפערים שהתפקיד הזה יכול למלא''. מיקי חליקה: ''הוא אחד הברגים המשמעותיים בהצלחתה של השחייה הישראלית בשנים האחרונות''

מאמן השחייה אהוד סגל מונה למנהל הספורטיבי של איגוד השחייה לאחר שמינויו אושר בהנהלת האיגוד, והוא ייכנס באופן מיידי לתפקיד. סגל שימש בשלוש השנים האחרונות כמאמן מרכז המצוינות של איגוד השחייה במכון וינגייט וכעוזר מאמן נבחרת ישראל, וברזומה שלו שני משחקים אולימפיים כמאמן, בריו 2016 ובטוקיו 2020.

עוד לפני כן היה סגל שחיין נבחרת ישראל אשר ייצג את הנבחרת בשתי אליפויות עולם ובשלוש אליפויות אירופה והיה אלוף ישראל ושותף לשיאי ישראל במשחי שליחים. במסגרת תפקידו החדש הוא יהיה אחראי בין היתר על גיבוש התכניות המקצועיות והוצאתן לפועל, על פרויקטי הנבחרות הצעירות באיגוד, על מרכז המצוינות במכון וינגייט, על ליווי אגודות ועל קביעת הקריטריונים המקצועיים למשימות השונות. כמו כן, ימשיך לאמן גם בנבחרת ישראל במשימות הבינלאומיות השונות. 

יו"ר איגוד השחייה מיקי חליקה מסר: "אני שמח מאוד על מינויו של אהוד לתפקיד החדש. אהוד הוא אחד הברגים המשמעותיים בהצלחתה של השחייה הישראלית בשנים האחרונות ואני סמוך ובטוח שיהיה בורג משמעותי אף יותר בתפקיד המנהל הספורטיבי. הוא איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר שיש ואני מאמין ששיתוף הפעולה בינו לבין כלל המאמנים בארץ, כמו גם עם יועץ העל דייויד מארש, יוליד הצלחות רבות לשחייה הישראלית". 

אהוד סגל מסר לאחר המינוי: "זהו כבוד גדול בשבילי להיכנס לתפקיד המנהל הספורטיבי של איגוד השחייה. כמי שנמצא בתוך המערכת כבר כמה שנים, אני מרגיש שאני מבין מהם הפערים שהתפקיד הזה יכול למלא. כבר כמה שנים שאני נותן את כל כולי למען השחייה הישראלית כמאמן, וכעת אמשיך לעשות זאת גם בראייה ארוכת טווח יותר, כשאנסה להטמיע את הפילוסופיה המקצועית שיישמנו בנבחרת הבוגרת גם בנבחרות הצעירות ומשם לאגודות. תודה גדולה להנהלת האיגוד בראשות מיקי חליקה על האמון בי ואני מאמין שיחד נגיע להישגים".

נגישות