ארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''אחרי שנתיים: מרוץ הלילה של תל אביב חוזר בנובמבראורן עמיאל מרוצה: ''מצאנו קצת שמחה במשחק שלנו''
צ'ארון שרי מול פיינורד (אומרי דלאל)

מכבי חיפה: דאגה ממצב הפצועים לקראת מכבי ת''א

רביעי | | 08:15    מאת אדי חליאבין

רגשות מעורבים אצל האלופה לאחר ה-0:0 מול פיינורד: ''למרות ההרכב החסר, לא נפלנו מהיריבה שעדיפה על הנייר וגם יכולנו לנצח''. רק ביום שישי ייקבע אם אצילי ישחק. שרי: ''קצת חוסר מזל, מאוכזב מהתיקו''

יממה ארוכה ומטלטלת עברה על מכבי חיפה. זה החל בשעות הבוקר עם הפציעה של עומר אצילי, שבסופו של דבר לא עבר מבחן כשירות ונמצא בספק למשחק העונה מול מכבי תל אביב במוצ"ש, נמשך עם סאגת מוחמד אבו פאני שסוף סוף הגיעה לסיומה עם חוזה חדש עד 2026 והסתיימה אמש (שלישי) עם 0:0 ביתי מול פיינורד בפתיחת שלב הבתים של הקונרפנס ליג. הירוקים יצאו מהמשחק בתחושות מעורבות - מצד אחד, הם פגשו את אחת הפייבוריטיות לסיים במקום הראשון ומי שנחשבת למועדון פאר הולנדי, אך מצד שני, למרות הרכב הטלאים והסגל החסר, לא נפלו מהיריבה לאורך רוב דקות המשחק וגם החמיצו ממספר מצבים קורצים.

דין דוד בפעולה (אומרי דלאל)
במועדון אמרו: "אנחנו מוכיחים משחק אחרי משחק עד כמה הסגל כאן עמוק ואיכותי, מול כל יריבה. למרות העומס ומצב הסגל, נבוא לנצח בכל משחק ונגד כל יריבה - גם מול מכבי תל אביב". מי שנמצא בספק למשחק במוצ"ש הוא אצילי. השחקן עבר טיפולים ויקבל מנוחה, רק לאחר האימון המסכם ביום שישי ייקבע אם הוא יהיה בסגל. דולב חזיזה שיחק למקות שהוא לא כשיר לחלוטין, כאשר במועדון מקווים שלא החמיר את הפציעה. עופרי ארד, עלי מוחמד ומוחמד אבו פאני צפויים להיות כשירים שכן הם סובלים מהתכווצויות בלבד.

יהיה כשיר. מוחמד אבו פאני (אומרי דלאל)
הקשר צ'ארון שרי אמר בסיום: "שיחקנו טוב, היה משחק טקטי, אבל אני מעט מאוכזב מהתיקו. ידענו שפיינורד זו קבוצה חזקה עם שחקנים טובים, לא קל להבקיע נגדם. פתאום ראינו שהגענו לכמה מצבים ולא כבשנו, זה מאכזב. זה קצת חוסר מזל, היו לנו הזדמנויות, עם קצת חדות של דולב (חזיזה) ודוניו היינו לוקחים שלוש נקודות".

צ'ארון שרי בפעולה (אומרי דלאל)
ההולנדי הוסיף: "רוצה יותר מדי? זה לא בגלל שמישהו רוצה לקנות אותי אז אני רוצה לנצח אותם, אני רוצה לנצח כל משחק בלי קשר. לא הצלחנו לנצח וזה קצת מאכזב אותי. עמדנו טוב, עשינו עבודה טובה ויכולנו לנצח. המצב עם ארד ואביו והחוזה של אבו פאני, זו הסיבה היחידה שהייתה קצת עייפות. שאר הקבוצה הייתה בסדר. מכבי תל אביב? אנחנו חייבים להגיע לשם ולנצח, זה הדבר הראשון שאני רוצה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות