יובנטוס העפילה לרבע גמר הגביע עם 1:4 על סמפדוריההפתעה גדולה: דורטמונד הודחה מהגביע מול סט. פאוליגאנה ספגה 3:2 מול קומורו והודחה כבר בשלב הבתיםאשקלון הפסידה לעירוני ר''ג, רעננה ניצחה בהוד השרוןמליאר ודדאון הם ספורטאי השנה של הוועד הפראלימפיאחרי שפוטר ממכבי ת''א: אורי דוד יאמן את הנוער בב''שאביעד שילוח לא שובץ, רועי ריינשרייבר כשופט רביעימימר סיים את דרכו בבני סכנין, סילבס צפוי להחליפורוזין וקליין ז''ל ייכנסו להיכל המכבים מול אולימפיאקוסהכישרון שחולם רק על אירופה: הכירו את נתנאל שטרית
לידור כהן בפעולה (אסף הופמן)

חוסר מזל: לידור כהן ספג פציעה מורכבת ברצועות

חמישי | | 12:14    מאת מערכת ישראל ספורט

הקשר שהגיע מהפועל ת''א לנונגבואה פיצ'איה מהליגה התאילנדית נפצע כבר במחזור הראשון של העונה - כולל קרע בצולבת ופגיעה במיניקסוס: ''לאחר האבחנה השמיים נפלו והדמעות לא הפסיקו, אין לי מילים''

לפני שלושה חודשים, זמן קצר אחרי ההפסד בגמר גביע המדינה למכבי תל אביב, שחקן ההתקפה של הפועל תל אביב לידור כהן הודיע על עזיבה לליגה התאילנדית. כהן בן ה-28 הצטרף לנונגבואה פיצ'איה המקומית, אלא שלצערו כבר במחזור הראשון של העונה הוא נפצע בצורה לא קלה וספק גדול אם יחזור לשחק העונה. לדבריו, לקשר ההתקפי יש קרע ברצועה הצולבת, קרע חלקי במיניסקוס, פגיעה ברצועה הצידית, בשריר הירך האחורי וקרע בשריר התאומים.

כהן כתב ברשתות החברתיות: "מחזור ראשון של העונה, דקה 60, עושה תנועה חדה ומרגיש משהו. אומר לעצמי: 'תמשיך זה יעבור', מצליח למשוך עוד 20 דקות ואז מסמן לחילוף ואומר לפיזוטרפיסט: "תן לי קרח, זה משהו קטן". הוא בודק אותי, יש טווחים מלאים, אין נפיחות והכל תקין, אולי זאת מתיחה. לאחר שלושה ימים, ערב ראש השנה, תוצאות הבדיקה הגיעו: חדשות רעות - 'כהן אתה צריך ניתוח, קרעת את הרצועה הצולבת וגם חלק מהמניסקוס, פגיעה בצידית, בהמסטרינג וקרע בתאומים' אומר לי הדוקטור, 'אין סיכוי' אני עונה, 'זאת טעות, איך המשכתי לשחק?', 'תגיד לי אתה' הוא עונה. תן לי את הדיסק לבדוק את זה בישראל".

שחקן ההתקפה הודה: "לאחר אבחנה נוספת, השמיים נפלו והדמעות לא הפסיקו, אין לי מילים אחרות לתאר. בהזדמנות זאת אני רוצה להתנצל בפני כל מי ששלח לי שנה טובה וחג שמח ולא הגבתי לו, מאחל לכם כפל כפליים, יקיריי. שיברון לב שלא מאחל לאף אחד להרגיש. הרגע בו אתה מבין שלא תיקח חלק באימונים ובמשחקים בחודשיים הקרובים מצער, אני יודע שפציעות הן חלק מהספורט. כעת האתגר גדול מנטלית ופיזית, זה הזמן להשתקם, לעבוד ולחזור חזק הרבה יותר. הקדוש ברוך הוא, אני מודה לך על הטוב, על הרע ועל הכל!! שנה טובה לכולם".

נגישות