בפעם השביעית בקריירה: ליאו מסי זכה ב''כדור הזהב''נשים: ראשל''צ ספגה הפסד ראשון בליגה, ר''ג ניצחהרונאלדו תוקף: ''השתמשו בי כדי לקדם את כדור הזהב''פורסמו 11 המועמדים לתואר שער השנה של פיפ''אפ.ס.ז' הודיעה: ניימאר ייעדר בין שישה לשמונה שבועותבירם כיאל: ''מפגש עם בית''ר ירושלים זה כמו דרבי''מכבי חיפה גינתה: ''זהו אירוע ונדליזם מכוער ומביש''ח''כ דוידסון: ''אין מתקנים, אגודות, וחינוך לספורט''קומאן: ''אנחנו צריכים נקודות, זה לא קל לשחק בדוחא''מנחם קורצקי הודה: ''כשלא מבקיעים אז זה יושב בראש''
מונאס דאבור הערב (אליאב אוזן)

לא עובר בשקט: שריקות בוז לעברו של מונאס דאבור

שבת | | 21:20    מאת מערכת ישראל ספורט

חלוץ הנבחרת זכה לקבלת פנים צוננת במשחקו הראשון בישראל מאז הפוסט שעורר מחלוקת, עם שריקות מהיציעים בכל נגיעה - כולל בחימום ובעת הקראת ההרכבים. מחאות גם נגד זימונו של עומר אצילי לנבחרת

התחזיות התמששו במלואן: אחרי שהוחזר לסגל נבחרת ישראל כחודשיים לאחר הפוסט מעורר המחלוקת שהעלה סמוך למבצע "שומר החומות", מונאס דאבור ספג הערב (שבת) שריקות בוז מחלק גדול מהקהל באצטדיון סמי עופר.

זה החל עוד בחימום לפני המשחק מול אוסטריה, המשיך גם בהקראת ההרכב והמשיך בכל נגיעה של דאבור בכדור במהלך המשחק. בתגובה, ביקש הכרוז להימנע מהקריאות ולשמור על אחדות. בדקה ה-20 דאבור כבש מקרוב וקבע 0:2 לישראל, ובכל זאת היו רבים שקראו בוז גם אחרי השער. החלוץ הישראלי נישק את הדשא אחרי השער וסימן תנועת לב לעבר היציעים, וכל שחקני הנבחרת הלכו על מנת לחגוג עמו ולחלוק עמו את השמחה ואת הרגע הסמלי.

בחודש שעבר הוא הבהיר את עצמו בהודעה שמסר: "חשוב לי להבהיר את עמדתי אחת ולתמיד - אני שמח מאוד לחזור ולהיות חלק מסגל הנבחרת לקראת המשחקים הקרובים נגד איי פארו, אוסטריה ודנמרק, מחויב להצלחתה וגאה להיות חלק ממנה. הכאב של כולם מובן לי ונעשה יחד כדי לאחד מחדש באמצעות הכדורגל והנבחרת. אחת העוצמות הגדולות בנבחרת שלנו היא האפשרות לדבר יחד על הכל, וכך נעשה גם בהתכנסות הקרובה כדי לבוא מאוחדים וחזקים מתמיד לאתגר. אני משוכנע שרק יחד נוכל לעשות לטובת הכדורגל והחברה שלנו. החלום של כולנו כנבחרת וכאזרחי המדינה יכול להפוך למציאות".

כמו כן, ארגון "סרט לבן ישראל", ארגון של גברים נגד אלימות גברים, הפגינו לפני המשחק נגד זימונו של עומר אצילי לנבחרת ישראל.

נגישות