בפעם השביעית בקריירה: ליאו מסי זכה ב''כדור הזהב''נשים: ראשל''צ ספגה הפסד ראשון בליגה, ר''ג ניצחהרונאלדו תוקף: ''השתמשו בי כדי לקדם את כדור הזהב''פורסמו 11 המועמדים לתואר שער השנה של פיפ''אפ.ס.ז' הודיעה: ניימאר ייעדר בין שישה לשמונה שבועותבירם כיאל: ''מפגש עם בית''ר ירושלים זה כמו דרבי''מכבי חיפה גינתה: ''זהו אירוע ונדליזם מכוער ומביש''ח''כ דוידסון: ''אין מתקנים, אגודות, וחינוך לספורט''קומאן: ''אנחנו צריכים נקודות, זה לא קל לשחק בדוחא''מנחם קורצקי הודה: ''כשלא מבקיעים אז זה יושב בראש''
שחקני נבחרת ישראל באימון (איתן דותן, דוברות ההתאחדות)

דריכות לקראת אוסטריה: ''זה המשחק החשוב בקמפיין''

שבת | | 09:30    מאת אדי חליאבין

נבחרת ישראל תארח הערב (שבת, 21:45) את האוסטרים בסמי עופר: ''אם חולמים על המקום השני, חייבים לנצח''. התלבטות בין ביטון לגלזר במקומו של פרץ ששוחרר. וגם: מה יעשו השחקנים בסוגיית דאבור?

נבחרת ישראל השלימה את ההכנות לקראת המשחק הערב (שבת, 21:45) מול נבחרת אוסטריה באצטדיון סמי עופר. אחרי ארבעה משחקים, הנבחרת של וילי רוטנשטיינר מדורגת במקום השני בבית ו' עם 7 נקודות - בדיוק כמו אוסטריה השלישית - כך שהמשחק הערב הוא גורלי להמשך הקמפיין. בנבחרת אמרו לקראת המשחק: "זה המשחק החשוב ביותר בכל קמפיין מוקדמות המונדיאל. המקום הראושן כבר סגור עם דנמרק, אבל אם אנחנו חולמים לסיים במקום השני, אנחנו חייבים לנצח היום את האוסטרים. אין שום ברירה אחרת".

וילי רוטנשטיינר עם מונאס דאבור (איתן דותן, ההתאחדות לכדורגל)
הפציעה של דור פרץ שיבשה את התוכנית המקורית של רוטנשטיינר לגבי המשחק הערב והמאמן יקבל החלטה בצהריים לגבי עמדת הקשר הנוסף לצידו של ביברס נאתכו, כשדן גלזר, מוחמד אבו פאני או ניר ביטון ישחקו לצידו של הקפטן שיערוך הערב את ההופעה ה-80 שלו במדים הלאומיים. המאמן לא תרגל אתמול באימון המסכם את ההרכב וקבע אימון קל להיום בבוקר שאחריו הוא אמור להחליט מי בדיוק יפתח ב-11 שלו. בנבחרת נתנו לעופרי ארד להחליט אם להישאר במסגרת הקבוצתית בשל בעיות אישיות והוא בחר להישאר בינתיים, כאשר הערב הוא צפוי להיות בסגל.

ימשיך לכבוש? ערן זהבי (איתן דותן, ההתאחדות לכדורגל)
הסוגייה שמטרידה יותר מכל את ראשי הנבחרת וההתאחדות היא התנהגות הקהל בכל הנוגע למונאס דאבור שעורר סערה גדולה בעקבות הפוסט שפרסם בתחילת ימי מבצע "שומר החומות". לפחות אם לשפוט לפי הרשתות החברתיות, רבים מאלו שיגיעו הערב לסמי עופר מתכוונים לשרוק בוז בכל נגיעה של דאבור בכדור ובנבחרת ובהתאחדות חוששים גם מקריאות גזעניות לעברו של החלוץ. הקפטן נאתכו הבהיר אתמול: "מקווה שהקהל יבוא לעודד את נבחרת ישראל, זו הנבחרת של כל המדינה ואנחנו רוצים בהצלחתה. אם יהיו קריאות גזעניות או שריקות בוז, נדע להתמודד".

הרכב משוער: אופיר מרציאנו, אלי דסה, אוראל דגני, איתן טיבי, חאתם עבד אלחמיד, סאן מנחם, דן גלזר (ניר ביטון), ביברס נאתכו, מנור סולומון, מונאס דאבור, ערן זהבי.

נגישות