בפעם השביעית בקריירה: ליאו מסי זכה ב''כדור הזהב''נשים: ראשל''צ ספגה הפסד ראשון בליגה, ר''ג ניצחהרונאלדו תוקף: ''השתמשו בי כדי לקדם את כדור הזהב''פורסמו 11 המועמדים לתואר שער השנה של פיפ''אפ.ס.ז' הודיעה: ניימאר ייעדר בין שישה לשמונה שבועותבירם כיאל: ''מפגש עם בית''ר ירושלים זה כמו דרבי''מכבי חיפה גינתה: ''זהו אירוע ונדליזם מכוער ומביש''ח''כ דוידסון: ''אין מתקנים, אגודות, וחינוך לספורט''קומאן: ''אנחנו צריכים נקודות, זה לא קל לשחק בדוחא''מנחם קורצקי הודה: ''כשלא מבקיעים אז זה יושב בראש''
אליצור נתניה חוגגת עלייה לליגת העל (מישל פישמן, איגוד הכדורסל)

אליצור נתניה פנתה למנהלת: אשרו לנו תקציב מופחת

שישי | | 15:03    מאת מערכת ישראל ספורט

הצהובים מעיר היהלומים הגישו מכתב למנהלת הליגה לאחר שלא הצליחו לגייס את תקציב המינימום בבקשה שיאושר להם לשחק עם מיליון ש''ח פחות מהתקציב הנדרש: ''נעביר מסר כי הכדורסל והספורט ניצח''

למרות שניצחה במאבק שלה בבית הדין של איגוד הכדורסל, שאישר לה לשחק בליגת העל למרות שאין ברשותה עדיין אולם ראוי, אליצור נתניה לא הצליחה להעמיד תקציב מינימום (6.5 מיליון ש"ח) והיא בבעיה קשה. בקבוצה מעיר היהלומים פנו היום (שישי) למנהלת הליגה במטרה להעביר תקציב מינימום בסך 5.5 מיליון ש"ח.
 


מהמועדון נמסר: "מועדון הכדורסל אליצור נתניה, המקדש דרך של פיתוח הכדורסלן הישראלי, הגיע לתוצאה מיוחדת מאוד ועלה לליגת העל בדרך ספורטיבית מהמרגשות שידע הכדורסל בישראל. זה נכון, לא תכננו לעלות ליגה אבל זה קרה ומאותו הרגע העיר, המועדון וכל מי שהכדורסל והספורט יקרים לו התגייסו על מנת לגרום לזה לקרות. נתניה התחייבה לבנות אולם כדורסל ראוי לליגת העל והכל מוכן להמשיך את הסיפור שלנו. ב-19.8.2021, לפני שבועיים בלבד! ולאחר מלחמה עיקשת בבית הדין העליון של איגוד הכדורסל כנגד הכרזת המנהלת שלא נהיה בליגת העל, קיבלנו אישור להיות בליגת העל".

לוחות הזמנים הקצרים, הותירו למועדון פחות משבועיים להעמיד את התקציב לליגת העל, וזאת לאחר עזיבת נותני חסות לאחר הודעת המינהלת. מועדון אליצור נתניה העביר היום בקשה רשמית להמשיך בעשייה. במסגרת הבקשה פנינו למנהלת ליגת העל ע"מ שתאשר לנו בעונתנו הראשונה להעמיד תקציב מינימום ע"ס 5.5 מיליון ש"ח במקום 6.5 מיליון ש"ח, כפי שהתקנון מאפשר. אנחנו מאמינים ובטוחים שלאור לוחות הזמנים הבלתי סבירים והקיץ הקשה שעברנו, יו״ר מנהלת הליגה יאשר את הבקשה בהתאם לסמכותו ונעביר כולנו מסר כי הכדורסל והספורט ניצח".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות