קרסטאיץ': ''צריכים לסיים את המשחקים שלנו מוקדם''צרות באשדוד: 12 שחקנים כשירים בלבד נכחו באימוןחיים סילבס: ''זה מועדון רציני עם אנשים טובים ושאיפות''בני לם: ''אין סיבה שלא נחזור מבלומפילד עם נקודות''דמבלה לא בסגל לבילבאו, ברצלונה: ''צריך לעזוב מיידית''קינן אוואנס: ''עצירת המשחקים עזרה לחבר'ה להתרענן''גודס: ''נכנסתי לרכבת של 180 קמ''ש, צריכים להתקדם''הפסד דרמטי לוושינגטון מול ברוקלין, 13 נקודות לאבדיהאינטר גברה 2:3 על אמפולי בהארכה ועלתה לרבע הגמראתלטיקו מדריד הפסידה 2:0 לסוסיאדד ועפה מהגביע
איאד שלבי עם המדליה (קרן איזיקסון)

אדירים: איאד שלבי ועמי דדאון זכו במדליית זהב שנייה

חמישי | | 12:36    מאת מערכת ישראל ספורט

שלבי הבן ה-34, שזכה במדליית הזהב ב-100 מטר גב, השלים את הדאבל עם משחה ענק וזכייה גם בחצי המרחק ל-50 מטרים. דדאון שבר שא פראלימפי וזכה ב-50 מ' חופשי בסיום משחה מדהים עם 37.21 שניות

עוד יום מוצלח לנציגים הישראלים במשחקים הפראלימפיים בטוקיו. איאד שלבי זכה היום (חמישי) במדליית הזהב השנייה שלו בטוקיו, במשחק ל-50 מטרים גב. השחיין בן ה-34, שהפך לפני שבוע לערבי הראשון שמביא מדליה לישראל אי פעם עם זכייה ב-100 מטרים גב, סיפק תצוגה נהדרת בבריכה וקטף את המקום הראשון עם זמן של 1:11.79 דקות, שהספיק לזכייה בזהב.

זמן קצר לאחר מכן, עמי דדאון זינק לבריכה לגמר במשחה ל-50 מטרים חופשי, סיים גם הוא במקום הראשון עם שיא פראלימפי 37.21 וזכה בזהב השני שלו במשחקים ומדלייה שלישית בסך הכל. אריאל מליאר סיים במקום השביעי במשחה של דדאון עם 41.70 שניות. בכך ישראל ממשיכה את המשחקים המוצלחים שלה והעלתה את המאזן שלה לתשע מדליות בטוקיו, מתוכן שש מזהב.

עמי דדאון מסרב להאמין (קרן איזיקסון)
* עוד בשחייה: יוליה גורדיצ'וק התחרתה בגמר של שחיית הפרפר למרחק מאה מטרים. גורדיצ'וק שמרה על מהירות קבועה במשחה טוב וסיימה עם תוצאה מכובדת, 1:13.35, שהייתה מרחק 27 מאיות שנייה מהשיא הישראלי אותו שברה בבוקר. גורדיצ'וק סיימה במקום השביעי הכללי.

פסקל ברקוביץ', חותרת הקיאקים בת ה-54 העפילה לחצי הגמר ב-200 מטרים בדגם KL2, ותמשיך במסע שלה לעבר מדלייה. רק הראשונה מעפילה ישירות לגמר, כך שברקוביץ' צריכה לעבור את חצי הגמר בשבת.

* בבדמניגטון, נינה גורודצקי לא הצליחה להעפיל משלב הבתים אחרי שנכנעה 2:0 (21:4, 21:9) לסוג'יראת פוק'האם התאילנדית. לחובטת מחכה משחק לפרוטוקול בלבד מול סינטיה מאטהז השווייצרית.

נגישות