ארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''אחרי שנתיים: מרוץ הלילה של תל אביב חוזר בנובמבראורן עמיאל מרוצה: ''מצאנו קצת שמחה במשחק שלנו''
מאמן מכבי ת''א, יאניס ספרופולוס (רועי ינקלוביץ)

מכבי ת''א פתחה עונה, יאניס: ''מודה על כל ההשקעה''

שני | | 16:33    מאת רועי ינקלוביץ ואביחי חיים

האלופה קיימה מסע''ת חגיגית לקראת פתיחת העונה, המאמן: ''מאמינים שהשחקנים יוכלו להתחבר ולהביא הצלחה למועדון המעוטר שלנו''. וויצ'יץ': ''המטרה - להתחרות עם הצמרת האירופית''. הושקו המדים החדשים

אלופת המדינה מכבי תל אביב ערכה היום (שני) אחר הצהריים את מסיבת העיתונאים המסורתית שלה לקראת פתיחת עונת המשחקים 2021-2022. באירוע נכחו שחקני הקבוצה ואנשי ההנהלה, כאשר מי שנשאו דברים היו היו"ר שמעון מזרחי, המאמן יאניס ספרופולוס והמנהל הספורטיבי ניקולה וויצ'יץ'.

מסיבת העיתונאים (אביחי חיים)
מזרחי אמר בפתח דבריו: "עונה חדשה, חבלי לידה חדשים. דאגנו לשמר חלק משחקני הקבוצה הבולטים בעונה שעברה, על מנת שישמשו שלד ועוגן לקבוצה שנבנתה עם שישה שחקנים חדשים. בטוחני שכולם כאחד יתאקלמו במהירות ויהוו קבוצה אחת מלוכדת. גם לגבי הצוות המקצועי, שמרנו על הקיים מהעונה שעברה, למעט עוזר המאמן טים פנינג שקיבל תפקיד חשוב ומכובד בהכנת שחקנים לקבוצות ה-NBA. במקומו הגיע עוד דמות מופלאה מהעבר, דורון פרקינס. נכונו לנו שלושה טורנירי הכנה עד פתיחת העונה. אני מאחל לכולכם שנה טובה ומאושרת ובריאות איתנה".

ניקולה וויצ'יץ' (רועי ינקלוביץ)
וויצ'יץ' הוסיף: "אחרי שמעון אין הרבה מה להוסיף... אנחנו מצפים מאוד לעונה הזו עם האוהדים שלנו, זה גורם לי להתרגש ולחכות לה מאוד, כי יש לנו קבוצה תחרותית וטובה. אנחנו מקווים להחזיר את היכל מנורה מבטחים להיות מבצר. אני מאחל לנו כמה שיותר הצלחה בעונה הקרובה".

משיקים את החולצות החדשות (אביחי חיים)
המאמן ספרופולוס סיכם: "עונה חדשה מתחילה, עם הרבה חלומות ושאיפות מהצד שלנו. כולנו במועדון שמחים מאוד להתחיל את העונה. לפני שאנחנו מתחילים, אני רוצה להודות לבעלים ולהנהלה על המאמצים שהם השקיעו בקיץ. אנחנו מאמינים שהשחקנים יוכלו להתחבר ולהביא הצלחה למועדון המעוטר שלנו. כרגע צריך לדבר פחות ולעבוד יותר, יש לנו הרבה התאמות ושחקנים חדשים שצריך לחבר ביחד. המגבלה היחידה שעמדה בפנינו היא הבידוד שהשחקנים מחו"ל היו צריכים לעבור. אני מקווה שהאוהדים יהיו לצידנו העונה ושכולם יפחדו לשחק נגדנו בהיכל".

משיקים את החולצות החדשות (אביחי חיים)
בהמשך חשפה האלופה את מדי הקבוצה החדשים, כחלק מהסכם שיתוף הפעולה הטרי עם ענקית האופנה הבינלאומית, "פומה", כאשר מלבד הצהוב והכחול המסורתיים, השיקה הקבוצה גם מדים חדשים בלבן.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות