משה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''אחרי שנתיים: מרוץ הלילה של תל אביב חוזר בנובמבראורן עמיאל מרוצה: ''מצאנו קצת שמחה במשחק שלנו''כבוד: אופיר נצר עלתה לגמר הקפיצות באליפות העולם
קרולין טביב (קרן איזיקסון)

קרולין טביב ניצחה ירדנית, מאמנה סירב ללחוץ את ידה

חמישי | | 10:01    מאת מערכת ישראל ספורט

טניסאית השולחן מישראל גברה על חתאם אבו עוואד, שאותה לא ניצחה מעולם. אכזבה לעמי דדאון, שנפסל כבר בזינוק למקצה המוקדמות ל-100 מטר חופשי. נבחרת ישראל הפסידה 6:2 לקנדה בכדורשער נשים

שחקנית הטניס שולחן, קרולין טביב, פתחה הבוקר (חמישי) את המשחקים הפראלימפיים בטוקיו עם חיוך ענק. הספורטאית ניצחה 1:3 (11:13, 11:5, 5:11, 8:11) את היריבה הירדנית, חתאם אבו עוואד, המדורגת במקום השני בעולם. אולם בסיומה של ההתמודדות התרחש רגע פחות נעים שהעיב מעט על המשחק, כאשר מאמנה של אבו עוואד הירדנית גילה חוסר ספורטיביות ולא הסכים ללחוץ את ידה של הספורטאית מישראל.

בזכות הניצחון, טביב נמצאת בעמדה מצויינת להמשך בבית ב’ במוקדמות וכאמור היא רחוקה ניצחון ממדליה. מחר מצפה לה משחק מול התאילנדית פנוואס סרינגאם (המדורגת 15 בעולם בדרגת נכות C5), שהפסידה במשחק הראשון בבית לאבו עוואד בשלוש מערכות. ניצחון יציב את טביב במקום הראשון בבית ויעלה אותה ישירות לחצי הגמר, ומאחר ששתי המפסידות בחצי זוכות בארד, תובטח לה מדליה. במקרה של הפסד לסרינגאם היא תיכנס לבית משולש שיוכרע לפי חישובי מערכות ואז היא עשויה לסיים שניה ולשחק ברבע הגמר.

עמי דדאון (לילך וייס)
* בניגוד לאתמול - עם ההצלחה הנהדרת של איאד שלבי - היום המשלחת הישראלית לא תזכה במדליות בבריכת השחייה. עמי דדאון ואריאל מליאר זינקו הלילה למוקדמות 100 מטר חופשי, בדרגת נכות S4, אך שניהם לא העפילו לגמר. האכזבה הגדולה הגיעה מכיוונו של דדאון, אלוף אירופה ושיאן העולם במשחה זה, שנפסל בזינוק.

דדאון זינק מוקדם מדי, נגע ראשון בקיר בזמן של 1:20.52 דקות, אבל לאחר בחינה נוספת של המשחה, נראה כי אכן יצא לפני הזמן ולכן הוחלט לפסול אותו. מליאר הגיע באותו מקצה חמישי בזמן של 1:36.04 דקות, דורג במקום התשיעי הכללי ופספס במקום אחד את הגמר, אליו עלו שמונה השחיינים עם הזמנים המהירים ביותר.

נבחרת ישראל (קרן איזיקסון)
* נבחרת הכדורשער נשים של ישראל פגשה את נבחרת קנדה במשחק השני בטורניר במסגרת המשחקים הפראלימפיים בטוקיו. הנבחרת מצפון אמריקה ניצחה 2:6 כאשר את שערי הניחומים הבקיעו אור מזרחי וליהיא בן דוד. שיטת המשחקים כוללת שני בתים של 5 קבוצות, כאשר 4 מתוכן עולות לשלב רבע הגמר בהצלבה בין הבתים, כך שבזכות הניצחון ביום הפתיחה על אוסטרליה, הנבחרת הישראלית עדיין מחזיקה בסיכוי להעפיל לשלב רבע הגמר.

נגישות