ארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''עקב התפרצות קורונה: הפועל חולון - דרושפאקה נדחהאחרי שנתיים: מרוץ הלילה של תל אביב חוזר בנובמבר
מיכל בצר עם אבישג סמברג וירדן ג'רבי (צילום: מיכה לובטון, יח''צ)

חברת תנובה תלווה את אבישג סמברג עד פריס 2024

חמישי | | 10:12    מאת מערכת ישראל ספורט

חברת המזון תתמוך בשלוש השנים הקרובות בלוחמת הטאקוונדו שזכתה במדליית הארד בטוקיו: ''תמיכה שנותנת לי שקט כלכלי לקראת פריס 2024''. סמברג תקבל גם מענק של 30 אלף שקל ממרכז ''עצמה''

לוחמת הטקוואנדו וזוכת מדליית הארד מהמשחקים האולימפיים בטוקיו, אבישג סמברג, זוכה לחסות חדשה במאות אלפי ש"ח. חברת תנובה תלווה את הישראלית עד המשחקים האולימפיים בפאריס 2024, אליהם היא כבר מתכוננת בימים אלה. סמברג תצטרף בכך גם לזוכת מדליית ארד באולימפיאדת ריו 2016, ואלופת העולם לשעבר, ירדן ג'רבי, שגם כן מקבלת חסות מתנובה.

מיכל בצר, מנהלת אגף השיווק של חטיבת החלב בתנובה, מסרה לאחר ההחלטה כי "אנו גאים לאמץ ספורטאית ישראלית כמו אבישג סמברג, שמצטרפת למשפחת GO לצד ירדן ג'רבי. מותג GO, המזוהה עם ערכים של נחישות ומצוינות, גאה לתמוך בסמברג שמבטאת ערכים אלה ומהווה מודל לחיקוי לספורטאים וספורטאיות צעירים רבים. אנו מקווים מאוד שהתמיכה שלנו תאפשר לה להתמקד בהשגת היעד הבא שלה: ייצוג מדינת ישראל באולימפיאדה הבאה בפריס".

אבישג סמברג הוסיפה "אני מודה מאוד לחברת תנובה שבחרה לתמוך בי בשנים הקרובות לקראת האולימפיאדת פריז 2024. התמיכה הזו לא מובנת מאליו ונותנת לי שקט כלכלי להתרכז באימונים ובתחרויות".
 


בנוסף, הספורטאים האולימפיים המשתייכים לאגודות הספורט של מרכז "עצמה", שחזרו רק בשבוע שעבר מטוקיו, הגיעו לאירוע חגיגי בהשתתפות יו"ר עצמה, רו"ח איתן ברק, מנכ"לית עצמה, מירי שלו וחברי הוועד המנהל של המרכז. במסגרת האירוע חולקו מענקים לספורטאים, למאמנים ולאגודות עצמה בהן הם מתאמנים, על פי הישגיהם באולימפיאדה. את מירב הפוקוס תפסה, כמובן, סמברג, שזכתה למענק המקסימלי מעצמה - 30 אלף שקל. המענק מצטרף ל-30 אלף שקלים נוספים שהיא מקבלת מעצמה מתחילת 2021.

ספורטאי נוסף שזכה למענק מעצמה, לאחר שזכה במדליה בתחרות הג'ודו הקבוצתית, הוא ברוך שמאילוב, ממועדון עצמה ג'ודוקאן מרכז פ"ת, שלא נכח באירוע בשל חופשה פרטית בחו"ל. מתן רודיטי ממועדון עצמה בני הרצליה, הצליח לרתום מדינה שלמה והיה מרחק נגיעה ממדליה היסטורית בשחייה במים פתוחים, ועל כך מגיעה לו מלוא הערכה. מרכז עצמה העניק גם לרודיטי מענק על ההישג, שהוא רק תחילת הדרך עבורו. גם רוכבת האופניים עומר שפירא ממועדון עצמה City Cycling Club , הטריאתלט שחר שגיב ממועדון עצמה איילות ת"א ושחקן הבדמינטון מישה זילברמן ממועדון עצמה בדמינטון פתח תקוה קיבלו באירוע מענקים על הישגיהם המכובדים באולימפיאדה.

נגישות