שלושה ימים לפתיחת העונה: בני סכנין עברה בבקרהרכש חדש למחזיקת הגביע: שאפי סוליימאנוב חתם בב''שאיביץ': ''אנחנו מצפים לצרף 2-3 שחקנים נוספים בקרוב''חנה קנייזבה מיננקו העפילה לגמר הקפיצה המשולשתכריסטין פוליסיץ' מועמד ליונייטד, אובמיאנג בדרך לצ'לסימרגש: עיריית חיפה חנכה רחוב על שמו של ג'וני הרדיהגארד דסונטה ברדפורד חתם לשתי עונות בהפועל ב''ששב לישראל: אנטואן קונטה סיכם לשנתיים בהפועל ת''אמקום 24 לבר סולובייצ'יק, הערב: הגמר של פולונסקיליגה לאומית: מכבי רמת גן החתימה את עידן אלבר
ישי עוליאל אחרי הזכייה (לידור גולדברג)

מרשים: ישי עוליאל זכה בטורניר הפיוצ'ר ברומניה

ראשון | | 17:27    מאת מערכת ישראל ספורט

טניסאי נבחרת הדייויס של ישראל ניצח בשלוש מערכות - 4:6, 6:4, 4:6 - את המדורג 2 בטורניר, ארתור קאזו מצרפת שדורג שני, גרף פרס בסך של 25 אלף דולר וסיפר: ''שמח על שבועיים טובים ואיכותיים שלי''

הישג מצוין לשחקן נבחרת הדייויס של ישראל, ישי עוליאל, שזכה היום (ראשון) בתחרות על סך פרסים של 25 אלף דולר, שהתקיימה ברומניה על מגרשי החימר.

עוליאל, שדורג 5 בטורניר, גבר 4:6, 6:4 ו-4:6 על המדורג 2, ארתור קאזו מצרפת בדרך לתואר בינלאומי ראשון השנה. בכך מסיים עוליאל, המתאמן באקדמיה של דודי סלע, שבועיים נפלאים אחרי ששיחק בגמר על סך 25 אלף דולר גם בשבוע שעבר בגרמניה.

עוליאל, שישחק השבוע בטורניר על סך פרסים דומה בפולין, אמר: "היה שבוע מעולה ברומניה, אני שמח שהצלחתי לחבר שבועיים בצורה טובה ואיכותית. אני ממשיך לעוד שתי תחרויות בתקווה לעשות תוצאות כמו בשבועיים האחרונים עם הרבה ביטחון".

נגישות