ליגת האלופות: מנצ'סטר יונייטד - אטאלנטה 2:0 (מחצית 2)מספיק בקושי: 0:1 ביתי דחוק לברצלונה על דינמו קייביורופקאפ: הפסד דרמטי לגלבוע/גליל, גם אילת הפסידהדגל ישראל הונף בקטאר, טומרקין יתחרה בגביע העולםההצעה: אירוח המונדיאל עם מצרים, האמירויות וסעודיהבכירים בלה פמיליה שוקלים להודיע על סגירת הארגוןבכר: ''נעשה הכל כדי לנצח, נעלה בהרכב החזק ביותר''המשטרה עצרה חשוד ראשון מהקטטה בבלומפילדמכבי חיפה עלתה לסיבוב המוקדמות השני באלופות''אוקטובר הוורוד'': הפועל ת''א השיקה תלבושת חדשה
לינוי אשרם עם המדליה (אתר ההתאחדות העולמית)

איגוד ההתעמלות העולמי: לינוי אשרם זכתה בצדק

חמישי | | 13:47    מאת מערכת ישראל ספורט

לאור התלונות שהתקבלו מהמשלחת הרוסית בעקבות זכייתה של הישראלית בזהב, נקבע: ''בוצעה סקירה יסודית, התוצאות היו הוגנות. שופטים ספגו איומים והניסיונות לערער את יציבותם בלתי מתקבלים על הדעת''

איגוד ההתעמלות הבינלאומי (FIG) הוציא היום (חמישי) הודעה מיוחדת ויוצאת דופן לאור הטענות של המתעמלות הרוסיות והמשלחת של ארצן לאולימפיאדת טוקיו לגבי בעיות בשיפוט בתחרות בה זכתה לינוי אשרם במדליית הזהב. באיגוד העולמי הבהירו חד משמעית כי לאחר בדיקה מקיפה שבוצעה, לא נמצא כל דופי בציונים שניתנו.
 


בהודעה נכתב:"אחרי בחינה מחודשת של כל שלבי התחרות באולימפיאדת טוקיו, אנחנו מאשרים שלא היו הטיות אם טעויות יוצאות דופן בפאנל השופטים. הוועדה מאשרת באופן סופי כי הדירוג והתוצאות הן בתחרויות האינדיבידואליות והן בתחרויות הקבוצתיות נכונות ותקינות. האיגוד קבע קריטריונים ברורים שמטרתם לאתר את השופטים הכי טובים והכי פחות מוטים לאולימפיאדה, ומרוצה מהתפקוד של הפאנל. רבים מהשופטים ספגו איומים והודעות שטנה ברשתות החברתיות מאז סיום המשחקים בטוקיו. הניסיונות לערער על השופטים לא מקובלים עלינו. הם זוכים לתמיכה מלאה מאיתנו".

מאיגוד ההתעמלות הישראלי נמסר: "לא היה לנו ספק לרגע כי לינוי זכתה במדליית הזהב בזכות כישוריה וביצועיה. אנחנו בהחלט לא מופתעים ממצאי הבדיקה, אבל שמחים שגם איגוד ההתעמלות העולמי מגבה את תוצאות התחרות באופן פומבי ואת עבודת השופטים, שהייתה ללא רבב, ומקווים שבכך תסתיים הסאגה ההזויה הזו״.

נגישות