ארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''אחרי שנתיים: מרוץ הלילה של תל אביב חוזר בנובמבראורן עמיאל מרוצה: ''מצאנו קצת שמחה במשחק שלנו''
לינוי אשרם והמאמנת איילת זוסמן (מרכז הפועל)

מרכז הפועל העניק ללינוי אשרם 100 אלף שקלים

רביעי | | 14:42    מאת מערכת ישראל ספורט

דירקטוריון מרכז הפועל העניק את התשורה למתעמלת והמאמנת איילת זוסמן בעקבות הזכייה במדליית הזהב האולימפית. מרכז הפועל: ''אים בהישגים ומאחלים לכל הענף להמשיך ולצבור הישגים גם בשנים הבאות''

החלק הראשון של ישיבת דירקטוריון מרכז הפועל הוקדש היום (רביעי) להענקת מענקים מיוחדים למתעמלת הפועל ראשון לציון לינוי אשרם והמאמנת איילת זוסמן על זכייתם במדליית הזהב האולימפית בטוקיו 2020.

יו"ר הדירקטוריון פרוספר בן חמו, מנכל מרכז הפועל יורם ארנשטיין ומנהלת אגף הספורט בהפועל, כנרת צדף, שכיהנה גם כיור איגוד ההתעמלות עד כה, העניקו 100 אלף ש"ח לאשרם ועוד 40 אלף ש"ח לזוסמן על פי החלטת הדירקטוריון בשבוע שעבר.

בן חמו: "כל מדינת ישראל ומרכז הפועל בפרט גאים בהישגים של המאמנות, המאמנים, הספורטאיות והספורטאים בנתעמלות אמנותית ובהתעמלות מכשירים. אנחנו מאחלים לכל הענף להמשיך ולצבור הישגים גם בשנים הבאות".

נגישות