ארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''עקב התפרצות קורונה: הפועל חולון - דרושפאקה נדחהאחרי שנתיים: מרוץ הלילה של תל אביב חוזר בנובמבר
קבלת הפנים החגיגית (הדר סגל)

אשרם: ''חלמתי להגיע לאולימפיאדה, לא לזכות בזהב''

רביעי | | 18:23    מאת הדר סגל

אחרי שנחתה בישראל וזכתה לקבלת פנים חגיגית בנתב''ג, האלופה האולימפית הטרייה קיבלה הרבה כבוד גם מעיריית ראשל''צ: ''אחת החוויות המרגשות שהיו לי בחיים''. ראש העיר קינסטליך: ''את וונדר וומן''

האלופה האולימפית הטרייה בקרב-רב אישי בהתעמלות אומנותית, לינוי אשרם, זכתה הערב (רביעי) לקבלת פנים מיוחדת מעיריית ראשון לציון שנערכה באולם של האגודה שלה, הפועל ראשון לציון. הבוקר נחתה אשרם בישראל עם חברתה הטובה ניקול זליקמן שסיימה במקום השביעי בגמר ועם נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית שסיימה במקום השישי בגמר הקבוצתי, כאשר כולן זכו לקבלת פנים חגיגית במיוחד בנתב"ג.

לינוי אשרם ואיילת זוסמן (הדר סגל)
אשרם, תושבת ראשון לציון, הגיעה כאמור אחר הצהריים לאירוע הוקרה שנערך בעיר בהשתתפות המדליסטים הנוספים מטוקיו תושבי העיר - ארטיום דולגופיאט ופיטר פלצ'יק. באירוע החגיגי לקחו חלק כל הספורטאים האולימפיים מהעיר - ארטיום דולגופיאט שזכה במדליית זהב בהתעמלות מכשירים, פיטר פלצ'יק שזכה בארד עם נבחרת הג'ודו, דיאנה ויסמן ואופיר דיין. בנוסף, הזמר נתן גושן, הקדיש ביצוע מיוחד עבור לינוי.

פיטר פלצ'יק עם לינוי אשרם ואיילת זוסמן (הדר סגל)
אשרם אמרה בטקס: "אני לא יודעת מה להגיד, זאת הייתה אחת החוויות המרגשות והמשמחות שהיו לי בחיים. חלמתי להגיע לאולימפיאדה, לא חלמתי לחזור עם מדליית זהב. זו הייתה חוויה מטורפת. אני רוצה להודות לכל מי שתמך בי ועזר לי לאורך כל הדרך, מעבר לכולם למאמנת שלי איילת זוסמן, שתמיד יודעת מה להגיד לי רק לפי המבט בעיניים שלי. אני מודה שנתנו לי להתאמן למרות המצב עם הקורונה ב-2020, הצלחתי להמשיך להתאמן ולהגיע לרמה הכי גבוהה. זו הייתה חוויה מדהימה, אבל יותר מדהימה בזכות כולם".

ארטיום דולגופיאט עם ח''כ דוד ביתן וראש העיר רז קינסטליך (הדר סגל)
המאמן איילת זוסמן הוסיפה: "תודה לכולם על התמיכה, הרגשנו אתכם איתנו. אפשר לחלום ובגדול, ואפשר להגשים את זה. האלופה האולימפית גדלה פה, לא יאמינו לנו. היא גדלה פה וצמחה פה - מפה אפשר רק לעלות". ראש העיר רז קינסטליך, שהעניק לאשרם מדליה ומענק כספי, סיכם: "תודה לכולם על כל התמיכה, הרגשנו אתכם. זה רק מראה שצריך לדעת לחלום ובגדול, תאמינו שזה אפשרי"

נגישות