שחייה: מקום 6 לאנדי מורז ב-ISL, לונדון עלו לפלייאוףבאיירן ניצחה 1:3 את גרויטר פירת', לבנדובסקי נעצרהמטרה של מכבי תל אביב: להמשיך במומנטום החיובימכבי ת''א בגמר גביע ווינר אחרי 65:81 על הפועל י-םמימר: ''ירושלים באה כאנדרדוג, אנחנו הרבה יותר טובים''מיכה יפתח, בב''ש דרוכים: ''מכבי ת''א התחזקה מאוד''זיו אריה: ''הסגל פה לומד להכיר את הליגה והאתגרים''קלינגר הודה: ''היה תסכול באימונים מהרחקת גוטליב''מכבי ת''א חשפה תלבושת רביעית, תושק מול באר שבענוף הגליל רוצה לשמור על הפסגה, ברקמן: ''הכל נזיל''
אשלי בונד (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)

בונד, ולוק ומשען יתחרו בתחרות הקבוצתית בסוסים

חמישי | | 14:03    מאת מערכת ישראל ספורט

נקבע הרכב נבחרת ישראל בתחרות קפיצות הראווה של המשחקים האולימפיים בטוקיו מחר ב-13:00. וולדמן לא תתחרה בעקבות הפציעה של סוסה, קווינסלנד: ''מאוכזבת מאוד, בריאותו של הסוס בראש סדר העדיפויות''

נקבע הרכב נבחרת ישראל בקפיצות ראווה שתשתתף בתחרות הקבוצתית מחר (ששי 13:00 שעון ישראל) במשחקים האולימפיים. שלושה הצמדים שיתחרו הם: אשלי בונד ודונטלו 141, טדי ולוק ואמסטרדם 27, אלברטו משען וקוזה נוסטרה.

בסיום היום הראשון של התחרות האישית, עדכנו מאמני הנבחרת האנס הורן ויארון דאבלדאם את דני ג'י וולדמן, כי היא תערוך את הבכורה האולימפית שלה בתחרות הנבחרות. באימון הבוקר אתמול (רביעי), חשה הרוכבת כי הסוס שלה קווינסלנד אינו ברמתו הרגילה. בדיקה וטרינרית אישררה את תחושתה שכן הסוס נמצא פצוע. רוכבת וראשי משלחת הרכיבה החליטו יחד, כי הסוס לא יתחרה בטוקיו כדי לשמור על בריאותו.

"אני מאוכזבת מאוד, שאינני יכולה להתחרות לראשונה בקריירה שלי במשחקים האולימפיים עם נבחרת ישראל -הנבחרת שלי. מצב בריאותו של קווינסלנד והחלמתו הם בראש סדר העדיפויות שלי כעת. אני מאחלת לנבחרת שלי את כל ההצלחה ואעודד אותם בכל כוחי", אמרה וולדמן. בתחרות ישתתפו 19 נבחרות. עשר הראשונות יעפילו לגמר בשבת.

נגישות