האיגוד הודה: לא נעשה שימוש ב-VAR בשער של אציליזרגרי חזר לאימוני בית''ר, שועה יהיה בסגל לאשדוד?בספרד מפרגנים: ''אסנסיו יצא לחגוג, הוא נולד מחדש''''יש פה סגל טוב עם שחקנים איכותיים, עוד נשמח הרבה''הקרב על הכרטיס לגמר: הפועל חולון או הפועל אילת?דיברתולומיאו: ''יפתח זיו? נחמד שהוא לצדי ולא מולי''מכבי חיפה: ''כל תואר משמעותי, ניצחון חשוב להמשך''ריאל מדריד דרסה 1:6 את מאריוקה, שלושער לאיסקוצמד של חכימי סידר לפריס סן ז'רמן 1:2 דרמטי על מץניצחון ליגה ראשון ליובנטוס, ונציה ופרץ הפסידו למילאן
אשלי בונד (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)

הרוכבת אשלי בונד סיימה במקום ה-11 בגמר הקפיצות

רביעי | | 14:36    מאת רועי ינקלוביץ, שליחנו בטוקיו

בהופעת הבכורה בגמר אולימפי ברכיבה על סוסים, הרוכבת האמריקאית בת ה-36 שמייצגת את ישראל סיימה עם 5 נקודות שליליות לאחר שהפילה מכשול והגיעה לסיום אחרי הזמן. לא תעמוד על הפודיום בטוקיו

אחרי שסיימה במקום השלישי במוקדמות, אשלי בונד סיימה היום (רביעי) במקום ה-11 מתוך 30 רוכבים בגמר תחרות קפיצות הראווה בענף הרכיבה על סוסים באולימפיאדת טוקיו 2020. הרוכבת הישראלית-אמריקאית בת ה-36 רשמה 5 נקודות שליליות - לאחר הפלת מכשול - לאחר שסיימה את המסלול בזמן של 88.2 שניות, בהופעת הבכורה של ספוטראי ישראלי בגמר אולימפי בענף הרכיבה. אל סיבוב המדליות עלו 6 רוכבים שכולם סיימו את מסלול המכשולים ללא עונשים. 

אשלי בונד (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
בונד אמרה לאחר הגמר: "המסלול היה גדול מאוד, אחד הכי גדולים בהם השתתפתי. הסוס רק בן 10 אז אין לו המון ניסיון, אבל הוא תמיד נותן 100 אחוז. בשורה התחתונה אני מאושרת. זה היה כבוד עבורי לייצג את ישראל, אבא שלי נולד בישראל ויש לי שם משפחה. אני שמחה שהבאתי את ישראל לבמה הגדולה ביותר. לא ציפיתי לשום דבר, אז מבחינתי זה נהדר. אני לא רוצה להחליף מדינות - אני רוצה להמשיך לייצג את ישראל".

אשלי בונד (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
הרוכבת הוסיפה: "יכול להיות שאחליף סוס, יש לי שמונה סוסים בבית ולכולם יש פוטנציאל גדול. המטרה הכי להגיע לאליפויות הבאות וגם לאולימפיאדה הבאה. יש לי את דונטלו מאז שהיה בן שש והגענו לבמה הגדולה מכולן. הוא תמיד משתדל הכי חזק שאפשר בזכות הקשר שיש בינינו, הוא חיה מיוחדת מאוד וכל ההצלחה הזו מגיעה לו. מתייחסים פה לסוסים בצורה טובה יותר מאשר למתחרים, רוב היום הוא ישן".

נגישות