יוסי מזרחי: ''מרוצה מהמחויבות, טדי צריך להיות מלא''המשטרה עצרה שני חשודים בתקיפת איסמעיל עאמרנשים: א'נדיה ג'ונס חתמה ברמה''ש עד לסיום העונהפלאניץ' יעמוד לדין משמעתי, טען: ''ניב שטייף זלזל בי''עלתה על מדים: אנסטסיה גורבנקו התגייסה לצה''לאיגוד הכדורסל חתם על שת''פ היסטורי עם מדינה ערביתרוסלן ברסקי: ''כמובן שיש תחושת פספוס, רצינו לנצח''''יש הזדמנות לצמק את הפער, אסור לנו לבזבז את זה''מכבי ת''א שוב מעדה, גבי קניקובסקי: ''לא באנו רעבים''אדום מול צהוב: הדרבי התל אביבי השני של העונה
נויה ברעם ושחר טיבי עם המאמן אילן תשתש (הוועד האולימפי בישראל)

470: נויה ברעם ושחר טיבי סיימו במקום השמיני הכללי

רביעי | | 10:09    מאת מערכת ישראל ספורט

הישראליות סיימו במקום השלישי בשיוט המדליות ב-470 וסגרו משחקים אולימפיים טובים. הבריטיות זכו בזהב, הפולניות בכסף. המאמן אילן תשתש: ''אם היו מתחילים את התחרויות מחר, היינו זוכים במדליה''

אחרי 12 ימי תחרויות מקצי השיט הגיעו היום (רביעי) לסיומם, כאשר נערך שיוט המדליות ב-470. צמד השייטות הישראליות, נויה ברעם ושחר טיבי, סיימו את שיוט המדליות במקום השלישי ובמקום השמיני הכללי. ברעם וטיבי הגיעו לשיוט המדליות מהמקום העשירי והאחרון, נראו טוב מאוד וסיימו את המשחקים האולימפיים בטעם טוב.

במקום הראשון הכללי סיימו הבריטיות, אלית’ מקינטייר ואנה מילס, שזכו במדליית הזהב. צמד הפולניות יולאנטה הוגאר ואגניישקה סקרזיפולץ', סיימו במקום השני וזכו במדליית הכסף, כאשר הצרפתיות, אליז רטורנאז וקמיל לקונטייר - אשתו של השייט הישראלי גידי קליגר שהתחרה ב-470 בבייג'ינג ובלונדון - הסתפקו בארד, על אף שסיימו עם מספר נקודות זהה לפולניות.

המאמן של שתי השייטות, אילן תשתש, אמר: "תחרות טובה של הבנות, התוצאה השלישית בטיבה בשייט מפרשיות אולימפי. מניח שאם מחר היו מתחילים את האולימפיאדה, שוב היינו מתמודדים על מדליה. הבנות עמדו במטרה הגבווה שהצבנו - גמר אולימפי. אני רוצה להודות למעטפת - הפסיכולוג רועי סמואל, עמיר מנחם שאחראי לצד של כושר/מנטלי, נופר אידלמן שאחראית לכושר, התזונאית שרון מאור, הפיזיולוגית רותם כהן, לאיגוד השייט והמנהל המקצועי אלי צוקרמן, לוועד האולימפי וליחידה לספורט הישגי".

נגישות