בדקה ה-90: ברצלונה סחטה 1:1 ביתי מול גרנאדההיחידה שמושלמת: נאפולי הביסה 0:4 את אודינזהחמישה שחקני אילת הפרו בידוד, צ'רי ואוואנס שוחררוהעליון דחה את העתירה, האדום של גוטליב לא יבוטלמתחזקים: ישראל זגורי חתם לעונה אחת בבני יהודההאוהד שפרץ לטדי הורחק לשלוש עונות מהמגרשיםמכבי ת'''א ניצחה את הנוער 1:5, אייל גולסה הבקיעאוגו: ''עצוב שב''ש החתימה מהאויבים שאיחלו למותי''מכבי חיפה, מכבי ת''א, הפועל, בית''ר וסכנין יעמדו לדיןאהוד סגל מונה למנהל הספורטיבי של איגוד השחייה
נויה ברעם ושחר טיבי עם המאמן אילן תשתש (הוועד האולימפי בישראל)

470: נויה ברעם ושחר טיבי סיימו במקום השמיני הכללי

רביעי | | 10:09    מאת מערכת ישראל ספורט

הישראליות סיימו במקום השלישי בשיוט המדליות ב-470 וסגרו משחקים אולימפיים טובים. הבריטיות זכו בזהב, הפולניות בכסף. המאמן אילן תשתש: ''אם היו מתחילים את התחרויות מחר, היינו זוכים במדליה''

אחרי 12 ימי תחרויות מקצי השיט הגיעו היום (רביעי) לסיומם, כאשר נערך שיוט המדליות ב-470. צמד השייטות הישראליות, נויה ברעם ושחר טיבי, סיימו את שיוט המדליות במקום השלישי ובמקום השמיני הכללי. ברעם וטיבי הגיעו לשיוט המדליות מהמקום העשירי והאחרון, נראו טוב מאוד וסיימו את המשחקים האולימפיים בטעם טוב.

במקום הראשון הכללי סיימו הבריטיות, אלית’ מקינטייר ואנה מילס, שזכו במדליית הזהב. צמד הפולניות יולאנטה הוגאר ואגניישקה סקרזיפולץ', סיימו במקום השני וזכו במדליית הכסף, כאשר הצרפתיות, אליז רטורנאז וקמיל לקונטייר - אשתו של השייט הישראלי גידי קליגר שהתחרה ב-470 בבייג'ינג ובלונדון - הסתפקו בארד, על אף שסיימו עם מספר נקודות זהה לפולניות.

המאמן של שתי השייטות, אילן תשתש, אמר: "תחרות טובה של הבנות, התוצאה השלישית בטיבה בשייט מפרשיות אולימפי. מניח שאם מחר היו מתחילים את האולימפיאדה, שוב היינו מתמודדים על מדליה. הבנות עמדו במטרה הגבווה שהצבנו - גמר אולימפי. אני רוצה להודות למעטפת - הפסיכולוג רועי סמואל, עמיר מנחם שאחראי לצד של כושר/מנטלי, נופר אידלמן שאחראית לכושר, התזונאית שרון מאור, הפיזיולוגית רותם כהן, לאיגוד השייט והמנהל המקצועי אלי צוקרמן, לוועד האולימפי וליחידה לספורט הישגי".

נגישות