זרגרי חזר לאימוני בית''ר, שועה יהיה בסגל לאשדוד?בספרד מפרגנים: ''אסנסיו יצא לחגוג, הוא נולד מחדש''''יש פה סגל טוב עם שחקנים איכותיים, עוד נשמח הרבה''הקרב על הכרטיס לגמר: הפועל חולון או הפועל אילת?דיברתולומיאו: ''יפתח זיו? נחמד שהוא לצדי ולא מולי''מכבי חיפה: ''כל תואר משמעותי, ניצחון חשוב להמשך''ריאל מדריד דרסה 1:6 את מאריוקה, שלושער לאיסקוצמד של חכימי סידר לפריס סן ז'רמן 1:2 דרמטי על מץניצחון ליגה ראשון ליובנטוס, ונציה ופרץ הפסידו למילאןהשיגו נקמה: ווסטהאם הדיחה את יונייטד מגביע הליגה
ארטיום דולגופיאט ומאמנו סרגיי וייסבורג (הדר סגל)

ארטיום דולגופיאט נחת: ''בא לי לבכות מרוב התרגשות''

שלישי | | 10:05    מאת הדר סגל

מדליסט הזהב האולימפי השני בהיסטוריה של ישראל זכה לקבלת פנים חגיגית בנתב''ג: ''הרגשתי שאם לא אגשים את החלום, יהיה מאוד קשה להמשיך. אני עדיין מתקשה להאמין, מקווה שיבואו עוד הרבה אחרי''

קבלו את האלוף האולימפי: מתעמל המכשירים ארטיום דולגופיאט, שזכה במדליית זהב בתרגיל הקרקע במשחקים האולימפיים בטוקיו והפך לישראלי הראשון שזוכה במדליה בענף, נחת הבוקר (שלישי) בנמל התעופה בן גוריון וזכה לקבלת פנים חגיגית במיוחד. עשרות אנשים, ביניהם בני נוער רבים מאגודת מכבי תל אביב אליה הוא משתייך - המתינו לדולגופיאט מחוץ לאולם קבלת הנוסעים בטרמינל פתאל. המתעמל יצא עם מאמנו סרגיי וייסבורג ונישא על כתפיים, כאשר על שניהם נשפכו בקבוקי שמפניה.

ארטיום דולגופיאט ואביו אולג (הדר סגל)
ארטיום דולגופיאט חותם על ספר זיכרונות בטרמינל פתאל (יח''צ)
עם נחיתתו ולאחר שזכה לקבלת פנים מרגשת במיוחד, אמר דולגופיאט: "זו קבלת הפנים החמה ביותר שקיבלתי בחיים שלי. בא לי לבכות מהתרגשות ואני מודה לכל אחד מכם. בהתייחס לאלכס שטילוב, אמר: "כל הדרך שלי הלכתי עם שטילוב, אני מעריץ אותו ואנחנו כמו אחים. אלכס התחיל את הדרך ואני ממשיך אותה ואני מקוה שאחרים יגיעו אחרינו לענף. אני עם המדליה על הצואר והיא מאד כבדה ועדיין לא ישנתי כמו שצריך. עכשיו אלך הביתה לנוח".

קבלת הפנים היום (הדר סגל)
האבא אולג דולגופיאט (הדר סגל)
המתעמל בן ה-24 שחזר את הרגע בו שמע את ההמנון: "עמדתי ולא האמנתי שזה קורה לי, לא האמנתי שאני עומד ברגע הזה ואני עדיין לא מעכל עד הסוף. היה לי שבוע בין המוקדמות לגמר, אתה עובד כל החיים וקורע את התחת ואם עכשיו אתה לא תגשים את החלום שלך זה יהיה מאוד קשה להמשיך". דולגופיאט נשאל גם על הרצון להינשא בישראל והשיב: "אני חושב שזה דברים אישיים שלי ואני אסתדר איתם"

אלכס שטילוב אמר לישראל ספורט בנתב"ג: "הישג מטורף, אדיר, ראיתם איזו קבלת פנים. ארטיום הראה לילדים שאפשר לחלום בגדול ולהגיע להשגים הכי גבוהים. אני בטוח שמחר כל הילדים האלה יילכו לאימונים, יתאמנו, ישקיעו ובעתיד נגיע לעוד השגים. אני נח, השקעתי המון להכנה הזאת. מקדיש זמן למשפחה, מתכנן לקחת איזה חופש קטן ואחר כך נחשוב על העתיד. אני לא מאמין שאמשיך עד פריס, הדרך עד פריס עוד ארוכה. אני בטוח שאני גם יכול לתרום בדברים אחרים".

ארטיום דולגופיאט וסרגיי וייסבורג (הדר סגל)
קבלת פנים חגיגית (הדר סגל)
יו"ר איגוד ההתעמלות, כנרת צדף, אמרה: "ארטיום ריגש את כולנו והביא לישראל מדליית זהב וכבוד רב ועל כך מגיעה לו חגיגה אמיתית. חשוב לציין גם את כל השותפים לדרך שתמכו בארטיום ושותפים להצלחה - המאמן הלאומי סרגיי וייסבורג מאגודת מכבי תל אביב, המאמן אנדריי גרינבנוב, משרד התרבות והספורט, הוועד האולימפי, היחידה לספורט הישגי ומכון וינגייט. כולנו גאים בארטיום ובטוחים שהוא ימשיך להביא כבוד רב לענף ולמדינת ישראל".

נגישות