בדקה ה-90: ברצלונה סחטה 1:1 ביתי מול גרנאדההיחידה שמושלמת: נאפולי הביסה 0:4 את אודינזהחמישה שחקני אילת הפרו בידוד, צ'רי ואוואנס שוחררוהעליון דחה את העתירה, האדום של גוטליב לא יבוטלמתחזקים: ישראל זגורי חתם לעונה אחת בבני יהודההאוהד שפרץ לטדי הורחק לשלוש עונות מהמגרשיםמכבי ת'''א ניצחה את הנוער 1:5, אייל גולסה הבקיעאוגו: ''עצוב שב''ש החתימה מהאויבים שאיחלו למותי''מכבי חיפה, מכבי ת''א, הפועל, בית''ר וסכנין יעמדו לדיןאהוד סגל מונה למנהל הספורטיבי של איגוד השחייה
יונתן כהן בפעולה (ישי נאמן)

יונתן כהן נחוש לצאת לחו''ל, טל בן חיים בדרך החוצה

שני | | 09:28    מאת חיים נתנאל

שחקן ההתקפה מבהיר לכל הנוכחים שהוא רוצה לעזוב את מכבי ת''א, כאשר פיזה האיטלקית היא הרצינית ביותר בעניינו וגם עשויה להעלות את הצעתה. בן חיים מאוכזב מאוד ממעמדו ועשוי לחזור למכבי פ''ת

בעוד מכבי תל אביב מנסה לצרף שחקנים לסגל הרחוק מלהיות מושלם שלה, נראה שבקרוב היא אמורה להיפרד משני שחקנים מובילים שלה. הראשון הוא יונתן כהן שעסקת העברתו לפיזה האיטלקית נמצאת כרגע על שולחנו של ג'ק אינגלידיס, נציגו של הבעלים מיץ' גולדהאר.

במכבי תל אביב נמצאים בדילמה גדולה. מצד אחד, החלוץ מביע בכל דרך את רצונו לעזוב ולהתקדם בקריירה שלו, ומחזיקת הגביע הצהירה שלא תעמוד בדרכו אלא שהיא מעוניינת בהצעה גבוהה יותר מזו שהציעה פיזה, ומצד שני מכבי תל אביב טרם עיבתה את הסגל שלה והרכש שלה השנה דליל ביותר. בעיה נוספת בעניינו של כהן היא שהדבר מתחיל להשליך גם על חדר ההלבשה. חוסר שביעות רצונו מחלחל גם להתנהלותו בחדר ההלבשה שזולג החוצה גם אל השחקנים הטוענים שהמצב הזה לא בריא ועלול להזיק לכולם. כבר ברור לכל שהשאלה היא לא אם יונתן כהן יעזוב אלא מתי ונראה שזה יהיה בקרוב.

מאוכזב ממעמדו. טל בן חיים (ישי נאמן)
השחקן השני הוא טל בן חיים שמאוכזב מאוד ממעמדו בקבוצה. בן חיים, שחזר לקבוצה בתחילת העונה שעברה לאחר שלוש שנים מאכזבות מאוד בצ'כיה שכללו שתי פציעות קשות, לא הצליח לתקוע יתד בהרכב וגם כאשר הוא עולה מהספסל, הוא לא החילוף הראשון ולמעשה מקבל רק פירורים של דקות. אצל יורגוס דוניס הוא נמחק כמעט לחלוטין, אלא שדווקא פטריק ואן לוון נתן לו מספר הזדמנויות בעונה שעברה, אבל נכון לעכשיו הוא נדחק לירכתי הספסל.

ה"פיל שבחדר" למעשה הוא יכולתו של טל בן חיים. אין ספק שמדובר באחד השחקנים הטובים ששיחקו במכבי תל אביב אבל כולם - אוהדים וגם הסובבים במועדון - די "שבויים" ברומנטיקה וביכולתו של השחקן בעבר. למרות שהשחקן מתאמן קשה ועדיין נחשב לשחקן טוב נראה שלמרבה הצער בגילו, 32, ולאחר פציעות קשות - יכולתו די מוגבלת ותרומתו, עם כל הצער, "לא מה שהייתה פעם"..

גם במכבי תל אביב עצמה החליטו לממש את האופציה שהייתה להם על השחקן בתקווה לקבל את השחקן של פעם אבל בפועל המאמן ואן לוון לא מתרשם והוא משתמש פחות בטל בן חיים שמשווע לדקות משחק. לתמונה עשויה להיכנס קבוצת האם של טל בן חיים, מכבי פתח תקווה, שאמנם טרם פנתה באופן רשמי למכבי תל אביב כדי לקבל לידיה את השחקן אבל האופציה הזו נמצא בהחלט אצל הלוזונים.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות