בדקה ה-90: ברצלונה סחטה 1:1 ביתי מול גרנאדההיחידה שמושלמת: נאפולי הביסה 0:4 את אודינזהחמישה שחקני אילת הפרו בידוד, צ'רי ואוואנס שוחררוהעליון דחה את העתירה, האדום של גוטליב לא יבוטלמתחזקים: ישראל זגורי חתם לעונה אחת בבני יהודההאוהד שפרץ לטדי הורחק לשלוש עונות מהמגרשיםמכבי ת'''א ניצחה את הנוער 1:5, אייל גולסה הבקיעאוגו: ''עצוב שב''ש החתימה מהאויבים שאיחלו למותי''מכבי חיפה, מכבי ת''א, הפועל, בית''ר וסכנין יעמדו לדיןאהוד סגל מונה למנהל הספורטיבי של איגוד השחייה
בעלי הפועל ב''ש, אלונה ברקת (ישי נאמן)

ב''ש: הסמנכ''ל ויועמ''ש עידו בר-נתן מסיים את תפקידו

ראשון | | 20:19    מאת אודי קיסוס

העו''ד, ששימש כסמנכ''ל ויועץ משפטי במועדון מבירת הנגב, ביקש לסיים את תפקידו אחרי לא פחות מ-14 שנים בהן היה בהפועל ב''ש: ''פרק משמעותי בחיי''. ברקת: ''בהצלחה בדרך החדשה, תמיד תישאר בן בית''

הפועל באר שבע הודיעה הערב (ראשון) שסמנכ"ל המועדון והיועץ המשפטי, עו"ד עידו בר-נתן, ביקש לסיים את תפקידו לאחר כ-14 שנים. עידו ליווה את אלונה כיועץ משפטי חיצוני מאז רכשה את המועדון, ובשבע השנים האחרונות שימש בתפקיד סמנכ״ל המועדון והיועץ המשפטי שלו.

במהלך שנותיו במועדון היה עידו חלק מהתרחבות המחלקות השונות במטה בהיבטי כוח האדם והמשאבים והוביל תהליכים ארגוניים רבים. כעו"ד זכה לשבחים רבים מעמיתיו בארץ ובחו"ל והוא מכהן כחבר בועדה המשפטית של ה-ECA. עידו ימשיך ללוות את המועדון ולהעניק לו ייעוץ משפטי עד כניסת מחליפו לתפקיד.
 


נשיאת המועדון, אלונה ברקת: "המועדון נפרד היום מאחד האנשים היקרים שליוו אותו תקופה ארוכה ואותי באופן אישי. עידו הוביל תהליכים רבים והיה דומיננטי בכל משימה ובכל דבר שנגע בו. אחרי שנים רבות שתרם לנו וקידם את המועדון, נותר לי רק להודות לעידו בשם כולנו על פועלו, על המקצועיות, המסירות והחברות האישית. אני מאחלת לו הצלחה רבה בדרכו החדשה ויודעת שהוא תמיד יישאר בן בית אצלנו".

עידו בר-נתן אמר: ״אני מסיים פרק ארוך ומשמעותי בחיי. העיר ב״ש והפועל ב״ש כמועדון הפכו כבר מזמן לחלק ממני. אני נוצר בליבי את האנשים המיוחדים שהכרתי ולצידם עבדתי לאורך המסע המופלא שעברנו יחד. המועדון גדל, התפתח וזכה להצלחות יוצאות דופן בדרך מיוחדת, השמורה רק לו. אני שמח על הזכות שניתנה לי להיות חלק ממנו ומאמין שהטוב ביותר עוד לפניו. תודה לכולם״.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות