בדקה ה-90: ברצלונה סחטה 1:1 ביתי מול גרנאדההיחידה שמושלמת: נאפולי הביסה 0:4 את אודינזהחמישה שחקני אילת הפרו בידוד, צ'רי ואוואנס שוחררוהעליון דחה את העתירה, האדום של גוטליב לא יבוטלמתחזקים: ישראל זגורי חתם לעונה אחת בבני יהודההאוהד שפרץ לטדי הורחק לשלוש עונות מהמגרשיםמכבי ת'''א ניצחה את הנוער 1:5, אייל גולסה הבקיעאוגו: ''עצוב שב''ש החתימה מהאויבים שאיחלו למותי''מכבי חיפה, מכבי ת''א, הפועל, בית''ר וסכנין יעמדו לדיןאהוד סגל מונה למנהל הספורטיבי של איגוד השחייה
יואב ג'ראפי (מוטי קדוש)

טענת הפועל ת''א התקבלה, תביעתו של ג'ראפי נדחתה

ראשון | | 20:07    מאת מערכת ישראל ספורט

הבוקר עו"ד חנן קינן פסק כי שוער אשדוד, שתבע מהאדומים יותר מ-3.3 מיליון ש''ח בעקבות ביטול ההסכם איתו בקורונה, יקבל פיצוי בסך 3 משכורות בלבד. הבורר גם קבע שג'ראפי לא עמד בנטל הקטנה הנזק

הבורר, עו"ד חנוך קינן, נתן היום (ראשון) פסק הבוררות בתביעה שהגיש שוער מ.ס אשדוד, יואב ג'ראפי, נגד מועדון הכדורגל הפועל תל אביב. התביעה הוגשה לאחר ביטול הסכם השחקן של ג'רפי, בשל טענת הפועל תל אביב, לסיכול ההסכם, בשל משבר הקורונה.

תביעת השחקן הייתה בסך של למעלה מ-3.3 מיליון ש"ח. הבורר חנוך קינן, קיבל את כל טענות המועדון, קבע כי ביטול ההסכם בשל סיכולו, נעשה כדין, וכן קבע כי השחקן לא עמד בנטל הקטנת הנזק המוטלת עליו על פי חוק.

לבסוף, הבורר בחר לעשות שימוש בסמכותו לפסוק מטעמי צדק, ופסק לשחקן פיצוי חד פעמי, בגובה 3 משכורות בלבד. המועדון יוצג ע"י היועץ המשפטי של המועדון, עו"ד משה בן-דת.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות