ריינולדס: ''יש לנו עוד דרך ארוכה, לומדים את השיטה''שחייה: מקום 6 לאנדי מורז ב-ISL, לונדון עלו לפלייאוףבאיירן ניצחה 1:3 את גרויטר פירת', לבנדובסקי נעצרהמטרה של מכבי תל אביב: להמשיך במומנטום החיובימכבי ת''א בגמר גביע ווינר אחרי 65:81 על הפועל י-םמימר: ''ירושלים באה כאנדרדוג, אנחנו הרבה יותר טובים''מיכה יפתח, בב''ש דרוכים: ''מכבי ת''א התחזקה מאוד''זיו אריה: ''הסגל פה לומד להכיר את הליגה והאתגרים''קלינגר הודה: ''היה תסכול באימונים מהרחקת גוטליב''מכבי ת''א חשפה תלבושת רביעית, תושק מול באר שבע
ארטיום דולגופיאט במהלך התרגיל (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)

אביו של דולגופיאט: ''הלב שלי קופץ'', וגם: המענק שיקבל

ראשון | | 12:03    מאת מערכת ישראל ספורט

אולג דולגופיאט לא לקח חופש מהעבודה: ''אין לי מילים לתאר את ההרגשה, הוא רצה את הזהב. הוא מתאמן על זה מגיל 6, אין לי מילים''. ארטיום דולגופיאט יקבל מנק של חצי מיליון ש''ח על הזכייה במדליית הזהב

היסטוריה אדירה למדינת ישראל: ארטיום דולוגפיאט זכה היום (ראשון) במדליית זהב היסטורית לישראל לאחר שקטף את המקום הראשון התרגיל הקרקע. בכך גולדופיאט הפך למדליסט הזהב השני של ישראל והראשון מאז גל פרידמן בשייט באתונה 2004. המענק לו יזכה דולגופיאט עבור הזכייה בזהב יעמוד על חצי מיליון ש"ח. מאמנו סרגיי וייסבורג יקבל 250 אלף, הצוות 50 אלף, האיגוד 25 אלף וגם האגודה 25 אלף. יש לציין שאבישג סמברג, שזכתה במדליית ארד בטקוואנדו, ביום הראשון של המשחקים האולימפיים, קיבלה 250 אלף ש"ח.

דב קוטלר, מנכ"ל בנק הפועלים התומך בארטיום בשלוש השנים האחרונות אמר: "מדינה שלמה עצרה נשימתה היום עם הזכייה של ארטיום במדליית הזהב. ארטיום הוא דוגמה לכך שכל אחד יכול להצליח – עם חוסן נפשי, צניעות והתמדה רבה, והוא דוגמה ומופת עבור כל צעיר בישראל לחלום בגדול". בנק הפועלים הודיע על מענק מיוחד לרגל הזכייה, בנוסף לתמיכה של השנים האחרונות של קרן פועלים בקהילה, של 180 אלף ש"ח. בנוסף, מממכבי ישראל דולגופיאט צפוי לקבל מענק נוסף של כ-60 אלף ש"ח.

ארטיום דולגופיאט עם המדליה (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
מי שאולי התרגש יותר מכולם היה אביו, אולג דולגופיאט, שלא ידע את נפשו מרוב אושר. האב, שלא לקח חופש מהעבודה ושוחח עם התקשורת כשהוא עם התיק בדרכו לשם, אמר בדמעות: "הלב שלי קופץ, אני לא יכול להחזיק את מה שיש בתוך הגוף שלי. אני מאוד מאוד שמח, אין לי הרבה מילים לתאר את ההרגשה. תודה רבה לבן שלי, למאמנים שלו. כולם אנשים מצוינים. צפינו בגמר ומאוד התרגשנו. רציתי שהוא ייקח את הזהב, גם הוא רצה וזה מה שיצא. לפני התחרות לא דיברנו על מדליה, אף אחד לא מדבר על זה לפני - זה סימן לא טוב".

נגישות