הוגש כתב אישום נגד האוהד שתקף את גוטליב בפ''תהאיגוד הודה: לא נעשה שימוש ב-VAR בשער של אציליזרגרי חזר לאימוני בית''ר, שועה יהיה בסגל לאשדוד?בספרד מפרגנים: ''אסנסיו יצא לחגוג, הוא נולד מחדש''''יש פה סגל טוב עם שחקנים איכותיים, עוד נשמח הרבה''הקרב על הכרטיס לגמר: הפועל חולון או הפועל אילת?דיברתולומיאו: ''יפתח זיו? נחמד שהוא לצדי ולא מולי''מכבי חיפה: ''כל תואר משמעותי, ניצחון חשוב להמשך''ריאל מדריד דרסה 1:6 את מאריוקה, שלושער לאיסקוצמד של חכימי סידר לפריס סן ז'רמן 1:2 דרמטי על מץ
ארטיום דולגופיאט עם המדליה (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)

היסטוריה: ארטיום דולגופיאט זכה בזהב בתרגיל הקרקע

ראשון | | 11:26    מאת מערכת ישראל ספורט

ענק הענקים: לישראל יש אלוף אולימפי שני וראשון מאז גל פרידמן באתונה 2004. המתעמל הישראלי בן ה-24 סיים ראשון עם 14.933 נקודות. זוהי המדליה השלישית באולימפיאדת טוקיו וה-12 בתולדות המדינה

גבירותיי ורבותיי, יש לנו אלוף אולימפי! ארטיום דולגופיאט עשה היום (ראשון) במדליית זהב היסטורית בתרגיל הקרקע במשחקים האולימפיים בטוקיו עם ציון של 14.933 נקודות. זוהי מדליית הזהב השנייה של ישראל בהיסטוריה אחרי גל פרידמן באתונה 2004, המדליה השלישית של ישראל בטוקיו - הכי הרבה לאולימפיאדה אחת, וה-12 בסך הכל בתולדות המדינה. ריי ספאטה הספרדי השיג ציון זהה, אבל היתרון לישראלי שעשה תרגיל בדרגת קושי גבוהה יותר. ספאטה הסתפק בכסף, הסיני רוטנג שיאו עם הארד.

ארטיום דולגופיאט במהלך התרגיל (עמית שיסל, הוועד האולימפי)
ניקיטה נאגורני הרוסי, אלוף אירופה המכהן ובעל התוצאה השנייה בטיבה במוקדמות (15.066 נקודות), עלה ראשון למזרן ומעד כבר בנחיתה הראשונה שלו. ההמשך לא היה טוב יותר והרוסי סבל מתרגיל לא נקי שפגע לו בציון - 13.066 נקודות. ריידרליי זפאטה הספרדי עלה שני וסיפק תרגיל מצוין ונקי, חוץ ממעידה קטנה בנחיתה. הוא קיבל ציון של 14.933 ועלה זמנית למקום הראשון. יול מולדוור האמריקאי עלה שלישי, ביצע תרגיל נקי וקיבל ציון של 13.533 בגלל דרגת הקושי הנמוכה.

ארטיום דולגופיאט חוגג (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
קים האן-סול הקוריאני עלה אחרי דולגופיאט ואיכזב עם תרגיל לא נקי, 13.066 ומקום חמישי לאחר חמישה מתעמלים. שיאו רואוטנג הסיני, המתעמל שעלה לפני אחרון, סיפק תרגיל נקי ובעל דרגת קושי גבוהה וסיים עם מדליית הארד (14.766 נקודות). אחרון עלה הקזחי מילאד קארימי, שלמרות דרגת קושי יחסית גבוהה של 6.4, יצא גם הוא עם שתי הרגליים מהמזרן (הורדה של 0.3) ולא סיכן את הפודיום. הציון: 14.133. דולגופיאט אלוף אולימפי. כן, לא טעיתם. יש לנו מדליית זהב.

נגישות