מצהוב לאדום: בלייזר חתם רשמית בהפועל ירושליםעמותת אוהדי בית''ר ירושלים חתמה על הסכם הרכישהגיא גודס: ''זה חלון הרבה יותר מנטלי מאשר פיזי''זלקה האריך את חוזהו עד 2025 ויישאר בתפקיד מקצועיהקאמבק הושלם: ערן זהבי חוזר רשמית למכבי תל אביבמ.ס אשדוד קיימה אימון פתיחה, בן שמעון: ''יגיע רכש טוב''ג'ודו: מדליית זהב לרז הרשקו, כסף ללניר, ארד לפלצ'יקהקשר גודפריד רומראטו חתם לשנתיים בהפועל תל אביבהמגן פייר קורנו והחלוץ גי אמבנזה מועמדים לאלופההרכש הרביעי: דארון היליארד חתם רשמית במכבי ת''א
אורי ששון עם אורן סמדג'ה (הוועד האולימפי בישראל)

אורי ששון: ''ההפסד יאכל אותי מבפנים עוד הרבה זמן''

שישי | | 09:11    מאת רועי ינקלוביץ, שליחנו בטוקיו

מדליסט הארד מריו שהפסיד לטדי רינר סיכם: ''מאוד רציתי לעשות היסטוריה ולזכות במדליה שנייה בג'ודו - גם עבור ישראל וגם עבורי''. הרשקו אחרי הקרב עם היריבה הסעודית: ''התחבקנו, אמרתי לה שהיא אמיצה''

מאז זכה במדלית ארד במשחקים האולימפיים בריו ב-2016, אורי ששון ידע בחמש השנים האחרונות המון עליות וירידות בקריירה. הבוקר (שישי), הוא סיים את דרכו במשחקים האולימפיים בטוקיו כבר בשלב שמינית הגמר במסגרת קטגוריית המשקל של למעלה מ-100 ק"ג, לאחר שהפסיד לאגדת הג'ודו, טדי רינר.

אורי ששון מול טדי רינר (הוועד האולימפי בישראל)
ששון סיכם את ההופעה שלו: "אני מאכזב מאוד מהתוצאה, במיוחד כשאני רואה פעם שנייה שניצחון על טדי רינר נמצא בהישג יד. נתתי את הלב שלי על המזרן, אם הקרב היה נמשך עוד קצת אולי הייתי עושה את זה כי הרגשתי שהוא ירד בסוף ביכולת ואני עליתי. לצערי זה לא הספיק, זה יאכל אותי מבפנים עוד הרבה זמן. נתתי הכל, באמת. ההגרלה הייתה אכזרית, אבל הייתי צריך להתמודד איתה, לא שאלתי את עצמי למה זה מגיע לי או משהו כזה. באתי להתמודד מול כולם. רציתי לנצח ולעשות היסטריה אבל זה לא עבד לי וזה מבאס".

הג'ודוקא התייחס גם להופעה של שאר הישראלים: "יש לנו ג'ודאים שעשו הרבה הישגים אדירים אחרים. פה לא הלך להם וזה אכזב אותם, בדיוק כמו שהייתי מאוכזב בשבילם. אי אפשר לברוח מזה, זה היה שבוע לא פשוט. שאפנו למדליה. אני הייתי נעול בחדר והתרכזתי ביום שלי. להפסיד זה מבאס, לא משנה באיזו דרך. כשאתה נלחם זה עדיף לדעת שעשית הכל, אבל אני מאוכזב כי זה באמת היה אפשרי לנצח את טדי". על העתיד שלו: "אני לא לוקח שום החלטות כרגע לגבי ההמשך, אני צריך עוד לעכל את מה שעברתי. כשאחליט, כולם יידעו בהמשך הכל".

רז הרשקו מול היריבה הסעודית (הוועד האולימפי בישראל)
רז הרשקו, שהודחה בשמינית הגמר מול יריבה יפנית: "היום שלי התחיל טוב והסתיים פחות טוב. זה מבאס, לא כיף להפסיד. רציתי לעמוד על הפודיום היום ולהוכיח שאני ראויה לז ה. אני יודעת שאני טובה ושחסרים לי רק עוד כמה דברים כדי להיות על הפודיום. אנחנו נבחרת חזקה וטובה ששווה פודיומים גדולים למרות הכל".

הג'ודוקא הישראלית התייחסה ליריבתה הסעודית שהופיעה מולה למרות הלחץ הכבד שהופעל עליה: "שמחתי שהיא עלתה להתחרות, שמחתי שהפוליטיקה נשארה מחוץ למזרן ושמחתי שהיה קרב הוגן. לחצתי לה יד והתעקשתי לעשות את זה כי אני מכבדת אותי ומבחינתי זה לא מובן מאליו שנפגשנו למרות הלחץ שהיה עליה. זה מה שצריך להיות".

נגישות