האיגוד הודה: לא נעשה שימוש ב-VAR בשער של אציליזרגרי חזר לאימוני בית''ר, שועה יהיה בסגל לאשדוד?בספרד מפרגנים: ''אסנסיו יצא לחגוג, הוא נולד מחדש''''יש פה סגל טוב עם שחקנים איכותיים, עוד נשמח הרבה''הקרב על הכרטיס לגמר: הפועל חולון או הפועל אילת?דיברתולומיאו: ''יפתח זיו? נחמד שהוא לצדי ולא מולי''מכבי חיפה: ''כל תואר משמעותי, ניצחון חשוב להמשך''ריאל מדריד דרסה 1:6 את מאריוקה, שלושער לאיסקוצמד של חכימי סידר לפריס סן ז'רמן 1:2 דרמטי על מץניצחון ליגה ראשון ליובנטוס, ונציה ופרץ הפסידו למילאן
נבחרת השליחים (סימונה קסטרווילארי, הוועד האולימפי בישראל)

השליחים קבעו שני שיאים ישראלים, אך לא העפילו לגמר

שלישי | | 14:19    מאת מערכת ישראל ספורט

לוקטב קבע שיא חדש כבר ב-200 המטרים הראשונים ולאחר מכן גם נמיר, פרנקל וגרומי תרמו למאמץ והשיא נשבר ביותר משלוש שניות, אך זמן של 7:08.65 דקות לא הספיק. חרותי ופולונסקי הודחו במוקדמות

לאחר הופעת הבוקר הטובה של אנסטסיה גורבנקו, רביעיית השליחים של ישראל סיפקה הופעה נהדרת במוקדמות ל-4X200 מטר חופשי ולמרות שרשמה תוצאה נהדרת עם שני שיאים ישראלים, היא סיימה במקום העשירי ולא הצליחה להתברג בין שמונה המקומות הראשונים שמעניקים כרטיס לגמר.

רביעיית השליחים, המורכבת מדניס לוקטב, דניאל נמיר, תומר פרנקל וגל כהן גרומי, קבעה 7:08.65 דקות במוקדמות המשחה, שיפור של לא פחות מ-3.34 שניות לשיא הקודם, שקבעה אותה רביעייה בדיוק באליפות העולם האחרונה ב-2019. לוקטב, שזינק ראשון, קבע גם שיא ישראלי חדש ב-200 חופשי עם 1:46.64, שיפור של 32 מאיות לשיאו הקודם שנקבע בחודש שעבר ברומא. 

במהשך, מירון חרותי פתח את הופעותיו במשחקים האולימפיים עם המשחה ל-100 חופשי, בו קבע תוצאה טובה של 49.26 שניות, 26 מאיות משיאו האישי ומקום 29 כללי במשחה. רון פולונסקי זינק למשחה המוקדמות ל-200 מטר חזה וגם הוא היה קרוב לשיאו האישי עם 2:12.71, שהעניק לו את המקום ה-27 הכללי. מחר רון יזנק ל-200 מעורב אישי וביום שישי מירון ישחה את ה-50 חופשי.

נגישות