שחייה: מקום 6 לאנדי מורז ב-ISL, לונדון עלו לפלייאוףבאיירן ניצחה 1:3 את גרויטר פירת', לבנדובסקי נעצרהמטרה של מכבי תל אביב: להמשיך במומנטום החיובימכבי ת''א בגמר גביע ווינר אחרי 65:81 על הפועל י-םמימר: ''ירושלים באה כאנדרדוג, אנחנו הרבה יותר טובים''מיכה יפתח, בב''ש דרוכים: ''מכבי ת''א התחזקה מאוד''זיו אריה: ''הסגל פה לומד להכיר את הליגה והאתגרים''קלינגר הודה: ''היה תסכול באימונים מהרחקת גוטליב''מכבי ת''א חשפה תלבושת רביעית, תושק מול באר שבענוף הגליל רוצה לשמור על הפסגה, ברקמן: ''הכל נזיל''
עוגן יוחננוב (באדיבות מנהלת הליגה הלאומית)

עוגן יוחננוב התפטר מתפקידו כיו''ר מנהלת הלאומית

שני | | 15:22    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי חמש שנים בתפקיד, ושנה לפני שהליגה חוזרת לניהול איגוד הכדורסל, הודיע היושב ראש על סיום דרכו: ''מסיים בסיפוק וגאווה גדולה. הובלתי להישגים חסרי תקדים ולהצלחות רבות''. באיגוד הכדורסל נפרדו

יו"ר מנהלת הליגה הלאומית בכדורסל, עוגן יוחננוב, הודיע היום (שני) על התפטרותו אחרי חמש שנים בתפקיד. הודעתו של יוחננוב הייתה צפויה לאור העובדה כי הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל החליטה שהחל מהעונה הבאה, עונת 2022/23, תחזור הליגה הלאומית לניהול איגוד הכדורסל. מאיגוד הכדורסל נמסר: "הנהלת האיגוד מבקשת להודות לעוגן יוחננוף על תרומתו במשך שנים לטובת הליגה הלאומית".

עוגן יוחננוב (מנהלת הליגה הלאומית)
יוחננוב מסר: "היום הודעתי על התפטרותי כיו"ר מנהלת הליגה הלאומית לכדורסל, תפקיד שמלאתי בהתנדבות מלאה, בנחישות ותשוקה, במשך חמש שנים של עשייה. בהובלתי, הליגה הלאומית לכדורסל הפכה לחממת גידול של שחקנים מצוינים והישגיים ששמה את התפתחות השחקן הישראלי, וענף הכדורסל במרכז. אל מול כל האתגרים והמשימות הרבות עמדתי איתן, נחוש להיאבק ולהביא את המנהלת להישגים והצלחות וזאת שמנגד כוחות גדולים, אינטרסים והרבה אגו. למרות כל אלה, השגתי את המטרות שלשמן נבחרתי; שינוי השיטה ל-2 קבוצות עולות לליגת העל ותקצוב ישיר לקבוצות המנהלת. הישגים דרמטיים אלה, הם פרי עבודה מאומצת וניהול מאבק מתמשך של שנים. למרות הסקפטיות להצלחתם, אני גאה להיות חתום על צעדים אלה ואני בטוח שתרומתם לכדורסל הישראלי גדולה מנשוא ונראה זאת בעתיד".
 


היו"ר שמסיים את תפקידו הוסיף: "בדרך להשגת המטרות פעלתי תמיד על פי סולם הערכים שלי וברוח עקרונות הספורט והשווין כאשר לנגד עיני עמד השחקן הישראלי והצלחתו. אני מסיים את תפקידי בסיפוק וגאווה גדולה. בחמש שנים של התנדבות, יחד עם צוותי המנהלת והקבוצות, הובלתי להישגים חסרי תקדים ולהצלחות רבות. אני מאחל לליגה הלאומית, למנהלת, לקבוצות ולאוהדים המשך הצלחה והתפתחות. הליגה היא הבית של השחקן הישראלי ויש לה תפקיד משמעותי בעיצוב הספורט בישראל וענף הכדורסל בפרט. מהיכרות עמוקה, אני בטוח שהישגים מרשימים עוד לפניכם. כעת, לאחר שהושגו מטרותיי העיקריות, אני ממשיך אל עבר המטרות והיעדים הבאים. תודה על תקופה מאתגרת ומשמעותית, תמיד אעמוד לרשותכם. בהצלחה רבה בהמשך".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות