שחייה: מקום 6 לאנדי מורז ב-ISL, לונדון עלו לפלייאוףבאיירן ניצחה 1:3 את גרויטר פירת', לבנדובסקי נעצרהמטרה של מכבי תל אביב: להמשיך במומנטום החיובימכבי ת''א בגמר גביע ווינר אחרי 65:81 על הפועל י-םמימר: ''ירושלים באה כאנדרדוג, אנחנו הרבה יותר טובים''מיכה יפתח, בב''ש דרוכים: ''מכבי ת''א התחזקה מאוד''זיו אריה: ''הסגל פה לומד להכיר את הליגה והאתגרים''קלינגר הודה: ''היה תסכול באימונים מהרחקת גוטליב''מכבי ת''א חשפה תלבושת רביעית, תושק מול באר שבענוף הגליל רוצה לשמור על הפסגה, ברקמן: ''הכל נזיל''
אנסטסיה גורבנקו (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)

אנסטסיה גורבנקו עלתה לחצי גמר 200 מ' מעורב אישי

שני | | 13:52    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי ההעפלה המרשימה לגמר ב-100 מטר גב, הישראלית סיימה שביעית במוקדמות המשחה החזק של 200 מטר מעורב אישי: ''אני מרוצה מעצמי, אני מוכנה פיזית''. מורז הודחה במוקדמות ב-200 מטר חופשי

ממשיכה להרשים: אחרי שאנסטסיה גורבנקו עשתה היסטוריה ועלתה לגמר אולימפי ב-100 מטר גב, היא המשיכה היום (שני) את המשחקים המוצלחים שלה עם עליה לחצי גמר ב-200 מטרים מעורב אישי. השחיינית הישראלית, פתחה חזק את המשחה הדומיננטי שלה ומעט נחלשה ב-100 מטרים האחרונים, כשהיא קובעת 2:10.21 דקות ונוגעת בקיר רביעית במקצה שלה. זה הספיק לה למקום השביעי, כאשר חצי הגמר של השחיינית בת ה-17 יתקיים מחר לפני בוקר.

אנסטסיה גורבנקו (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
גורבנקו אמרה לאחר המשחה: "אני מקווה שאצליח מחר להתעלות על עצמי ולעשות את זה. בסך הכול אני מרוצה מעצמי מהיום. התכנית הייתה לשחות איך שאני ארגיש. אני חושבת שהפתעתי את עצמי כי הרבה פעמים הייתי קרובה ב-100 גב. הצלחתי הפעם לעשות את זה בצורה משכנעת, זה לא משחה שציפיתי לעלות לגמר בו". על כך שתתחרה בגמר ואחרי שעה בחצי הגמר: "עבדנו על זה הרבה באימונים. היה לנו מחנה בפיליפינים שתרגלנו עמידה בזמנים. אני חושבת שאני מוכנה לזה פיזית. אני רוצה לפחות לשבור את השיא שלי ב-200 מעורב אישי, אני מקווה שזה יספיק".

אנדי מורז (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
חברתה לנבחרת הישראלית, אנדי מורז, התחרתה במוקדמות ל-200 מטר חופשי ולא הצליחה להעפיל לחצי הגמר אחרי שלא השיגה שיא אישי וסיימה את המקצה תוך 1:58.97 דקות, תוצאה שהציבה אותה במקום ה-19 שלא מספיק עבור כרטיס לשלב הבא בטוקיו. מורז אמרה: "זה בסדר, זה משחה ראשון ואני בסדר עם זה, נתתי הכול ואני שמחה. יש לי עוד 100 חתירה, שליחים ו-50 חתירה. אני יודעת איך זה הולך עכשיו ואני אוהבת את ה-100 חתירה ומתרגשת לקראת זה". על ההצלחות של אנסטסיה גורבנקו אמרה: "ידעתי שהיא יכולה, אני שמחה בשבילה. היא עובדת קשה".

נגישות