ולנסיה חזרה ל-2:2 מול מאיורקה, ויאריאל שוב הפסידההאלופה ממשיכה לקרטע: רק 1:1 ביתי לליל מול ברסט2:4 למילאן על בולוניה, עצמי ושער לזלאטן איברהימוביץ'ספרופולוס: ''אני מרוצה מהרצינות ומהמחויבות שלנו''סולומון עם שער ליגה שני העונה, קאניוק כבש בתאילנדלוי: ''אנחנו עובדים קשה ואני שמח שזה בא לידי ביטוי''עוד שבוע בפסגה: 1:3 להפועל ב''ש על הפועל ירושליםבמעמד צד אחד: 80:104 למכבי ת''א על הפועל י-םהפועל י-ם: ''שוטרים עלו ליציע ופוצצו במכות אוהדים''מכבי רמת גן עלתה שלב בגביע אירופה בכדוריד נשים
שחקני הפועל חולון (אתר FIBA)

ליגת האלופות: חולון והפועל י-ם שובצו בדרג הראשון

שני | | 22:01    מאת מערכת ישראל ספורט

שתי הקבוצות הישראליות - שנכללות בין 28 הקבוצות שיוגרלו במפעל של פיב''א - לא יוכלו להיפגש בבית המוקדם. הפועל אילת נמצאת בדרג החמישי מתוך שישה במוקדמות המפעל ותצטרך לעבור שלושה סיבובים

ליגת האלופות פירסמה היום (שני) את הדרגים לקראת הגרלת שלב הבתים והמוקדמות, שתיערך ביום רביעי הקרוב בצהריים בשווייץ. הפועל ירושלים והפועל חולון, שנכללות בין 28 הקבוצות שיוגרלו ישירות לשלב הבתים, נמצאות בדרג הראשון מבין ארבעה ולא יוכלו לפגוש אחת את השנייה בבית המוקדם.

בשלב הבתים ייקחו חלק 32 קבוצות: 28 כבר נקבעו, בעוד 4 הנוספות יעפילו מהמוקדמות, שיחלו בתאריך 13 בספטמבר. העונה הרגילה תיפתח ב-4 באוקטובר ותכלול שמונה בתים בני ארבע קבוצות כל אחד, כאשר המדורגת הראשונה מכל בית תעפיל ישירות לשלב הבא, בעוד המדורגות 2 ו-3 ישתתפו בשלב "הפליי-אין", שיתקיים בשיטת סדרה של הטוב משלושה משחקים. המנצחות בשלב זה יצטרפו גם הן לשלב 16 האחרונות.

גם השנה ישוחק שלב שמינית הגמר בשיטה של בתים בני ארבע קבוצות, כאשר שתי הראשונות מכל בית יעפילו לרבע הגמר, בו תהנה ראש הבית מיתרון ביתיות בסדרה של הטוב משלושה משחקים מול הסגנית בבית המקביל. המנצחות בסדרות רבע הגמר יעפילו לפיינל פור ואלופת המפעל תזכה במיליון אירו.

הפועל אילת, שחוזרת לאירופה לראשונה מאז סוף שנות ה-90, שובצה לדרג החמישי מתוך שישה במוקדמות, שיכללו העונה שלושה סיבובים. יריבתה בסיבוב הראשון תבוא מבין קאפפנברג בולס האוסטרית, לונדון ליונס הבריטית, פארמה הרוסית וקלוז' נאפוקה הרומנית. אם היא תעבור סיבוב, תחכה לה בשלב הבא אחת מהעולות האוטומטית: באקן ברס הדנית, באמברג הגרמנית, לה-מאן הצרפתית ופריסטרי היוונית. אם תצלח גם את המשוכה הזו, יפריד משחק אחד בינה לבין שלב הבתים.
 


שלב הבתים
דרג א': 
א.א.ק אתונה (יוון), נימבורק (צ'כיה), הפועל חולון, הפועל ירושלים, סן פאבלו בורגוס (ספרד), טנריפה (ספרד), ניז'ני נובגורוד (רוסיה), שטרסבורג (צרפת)
דרג ב': בשיקטאש (טורקיה), דינמו ססארי (איטליה), פאלקו (הונגריה), אוסטנד (בלגיה), ברינדיסי (איטליה), דיז'ון (צרפת), פאוק סלוניקי (יוון), פינאר קרשיאקה (טורקיה)
דרג ג': מנרסה (ספרד), דארושפאקה (טורקיה), גלאטסראיי (טורקיה), לודביגסבורג (גרמניה), ריטאס וילנה (ליטא), טופאש בורסה (טורקיה), אוניקאחה מלאגה (ספרד), VEF ריגה (לטביה)
דרג ד': סטאל אוסטרוב (פולין), אולדנבורג (גרמניה), איגוקאה (בוסניה), לאבריו (יוון) וארבע העולות מהמוקדמות

סיבובי המוקדמות
דרג א': 
באקן ברס (דנמרק), לה-מאן (צרפת), באמברג (גרמניה), פריסטרי (יוון)
דרג ב': פריבור אולימפיק (שווייץ), מורנאר בר (מונטנגרו), אופאבה (צ'כיה), טסמוקי מינסק (בלארוס)
דרג ג': א.א.ק לרנקה (קפריסין), מונס (בלגיה), לבסקי סופיה (בולגריה), ספורטינג ליסבון (פורטוגל)
דרג ד': לונדון ליונס (בריטניה), קאפפנברג בולס (אוסטריה), פארמה (רוסיה), קלוז' נפוקה (רומניה)
דרג ה': טרוויזו (איטליה), הפועל אילת, יובנטוס אותנה (ליטא), סלון וילפאס (פינלנד)
דרג ו': קאלב/קראמו טאלין (אסטוניה), פרומיטיי (אוקראינה), ספליט (קרואטיה), ליידן (הולנד).

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות