עדיין ללא ניצחון בליגה: ניוקאסל ולידס נפרדו ב-1:1מספר ימים אחרי ששוחרר: ''פלה שב לטיפול נמרץ''כבוד: סטיפה פריצה הוא שחקן השבוע בקונפרנס ליגקלינגר לקראת פ''ת: ''מאמין שהשחקנים יגיעו מוכנים''משלימים את הסגל: דיוואן הרננדז חתם בהפועל ת''אבן שמעון: ''אנחנו עדיין מחפשים את האיזון והזהות שלנו''עם אימון בצאת כיפור: מכבי ת''א מארחת את חיפהקוואס: ''סבע המליץ לי לבוא למכבי ת''א, זו במה גדולה''שרון מימר: ''חוסר הצדק העיב על המשחק הטוב שלנו''רוקאביצה ייכלל לראשונה בסגל, הפועל ב''ש אצל סכנין
נשיא ברצלונה ז'ואן לאפורטה (האתר הרשמי)

לרגל תערוכת ברצלונה: גם ז'ואן לאפורטה יגיע לישראל

רביעי | | 12:03    מאת מערכת ישראל ספורט

בארסה הודיעה על קיומה של מסיבת עיתונאים חגיגית ואירוע גאלה יוקרתי בהשתתפות נשיא המועדון ובכירים נוספים מהקבוצה שיגיעו לבכורה הבינ''ל של התערוכה בהשתתפות אישי ציבור ובכירי המשק בישראל

נשיא ברצלונה, ז'ואן לאפורטה, הודיע רשמית על הגעתו לישראל לרגל השקתה הבינלאומית של תערוכת ברצלונה הרשמית ופתיחת אירועי ברצלונה בישראל. במסגרת הביקור תתקיים מסיבת עיתונאים רשמית בהשתתפות לאפורטה ובכירים נוספים מהקבוצה, שרואה בהשקה בישראל כאירוע החשוב ביותר עבורה הקיץ, שיסוקר בהרחבה ברחבי העולם, שם ממתינים בקוצר רוח להגעתה של התערוכה שתמוקם בערים מרכזיות ברחבי הגלובוס לאחר שתצא מישראל בסוף הקיץ.

התערוכה (צילום: Proactiv, FC Barcelona)
במסגרת אירועי הפתיחה שיחלו ב-19 ביולי תתקיים מסיבת עיתונאים בהיכל הטוטו בחולון שם נבנית בימים אלו התערוכה על ידי צוות מיוחד שהגיע מספרד, שרק הוא מורשה מטעם המועדון להרכיב ולגעת במוצגים ובציוד הטכנולוגי היקר בתערוכה. הקבוצה תקיים גם אירוע גאלה מיוחד בהשתתפות לאפורטה ופמלייתו ביחד עם שחקנים, אנשי ציבור ובכירי המשק הישראלי. האירועים יתקיימו באיזור מיוחד שנבנה גם כן בימים אלו באזור התערוכה שידמה את כיכר הראמבלה המפורסמת בברצלונה. על ההבאה וההפקה של התערוכה בישראל אחראיות: חברת שטראוס הפקות (ארה"ב-ישראל), קבוצת הפורום, קבוצת בלוסטון וחברת הדרן.

התערוכה (צילום: Proactiv, FC Barcelona)
התערוכה נפרסת על שטח של כ-1,500 מטרים וכוללת מסלול המורכב מ-8 חדרים עמוסי טכנולוגיה חדשנית וייחודית שהותאמה במיוחד לצורכי התערוכה. בתערוכה יופעל חלל אינטראקטיבי בו יוכלו המבקרים לבעוט, להתמסר ואף "לעלות" על הדשא בקמפ נואו, לשמוע את קריאות הקהל ביציעים ולהרגיש כמו שחקנים בקבוצה, רגע לפני משחק חשוב. ז'ואן לאפורטה, נשיא מועדון הכדורגל ברצלונה: "זהו שלב נוסף בתוכנית שלנו להתקרב לאוהדי המועדון, במיוחד בתקופה בה אנו חיים. אני רוצה להודות ולברך את כל מי שאיפשר את הפרויקט הזה ולהזמין את כל האוהדים שלנו בישראל ליהנות מהחוויה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות