לחץ כבד על אברמוב לחזור בו ולרכוש את בית''ר י-םברק בכר הודה: ''בשער השני איבדתי 10 שנים מהחיים''גביע הטוטו: עירוני קריית שמונה ובני סכנין נפרדו ב-2:2למרות שנכנעה 2:0 ללימסול, מכבי חיפה בשלב הפלייאוףחוגג נגד המשטרה והעירייה: ''אברמוב המוצא האחרון''רכש נוסף: סים סנדר ונה חתם רשמית בהפועל ירושליםסרינה וויליאמס תפרוש אחרי אליפות ארה''ב הפתוחהרשמית: אדר אוואט ועלאא ג'אפר מצטרפים לבני יהודהדיווחים: ''סוכמה העברתו של ברנרדו סילבה לברצלונה''סופית: הפועל ב''ש תארח את לוגאנו באצטדיון בנתניה
ח''כ איימן עודה (עדינה וולמן, דוברות הכנסת)

ח''כ איימן עודה התארח במשחק כדורעף - ועורר סערה

שישי | | 15:41    מאת מערכת ישראל ספורט

כדורעף: במכבי ת''א לא אהבו את העובדה שיו''ר הרשימה המשותפת העניק את צלחת האליפות בגמר הנוער בו הפסידו לעיילבון: ''עודה מהלל שהידים ונגד ישראל, אדם שמדבר על אינתיפאדה ובשבח נסראללה''

היכל הספורט ברלב אירח אמש (חמישי) את גמר הליגה לנוער ואין ספק שזה היה אחד הרגעים ההיסטורים בכדורעף הישראלי, 450 צופים מצוידים בתופים וחצוצרות המתין לשתי הקבוצות. מ.ס עיילבון עשתה היסטוריה כשזכתה באליפות המדינה לאחר 0:3 חלק על מכבי תל אביב (28:30, 21:25 ו-19:25). אלא שסביב הטקס בסיום המשחק התעוררה סערה גדולה בשל העובדה שיו"ר הרשימה המשותפת, ח"כ איימן עודה נכח במקום.

במכבי תל אביב רתחו מזעם ובפוסט בפייסבוק שנפתח במילים "כן לכבוד הדדי, לא למהללי שהידים", נכתב: "ראשית, אנו מעוניינים לברך את מועדון מ.ס עיילבון על זכייה היסטורית באליפות המדינה לנוער. החברים מעיילבון במשך שנים רבות בנו מועדון כדורעף מכובד ורציני, שקוצר פירות רבים בגילאי הנוער ומעמיד קבוצה מכובדת בליגת העל. ברכות. אך במעמד הגמר שנערך אתמול בכפר סבא, התרחש אירוע שאיננו יכולים לעבור עליו בשתיקה. לפני המשחק ולאחריו, מישהו ממארגני המשחק, חשב לנכון לתת ליו"ר הרשימה המשותפת, איימן עודה, את הבמה והכבוד ללחוץ ידיים לשחקנים ולהעניק לקבוצה המנצחת את צלחת האליפות".
 


עוד נכתב: "נדגיש. אנו מתנגדים בתוקף לפסילת אדם ולהעלבתו בגלל מוצאו ואנו מאמינים כי יש לכבד כל אדם באשר הוא אדם, בדיוק כפי שקבלנו בהערכה ובכבוד רב את שר הספורט ראלב מג'אדלה כאורח כבוד במעמד גמר גביע המדינה ב-2007, אך באותה נשימה, אין לנו שום כוונה להלבין ולנרמל חבר כנסת המהלל שאהידים ופעילות אלימה נגד מדינת ישראל. אין זה מקובל שבאירוע רשמי של איגוד ספורט ישראלי הנתמך על ידי המדינה, יגיע לקחת חלק כאורח כבוד, אדם שמדבר על אינתיפאדה ובשבח נסראללה כנגד מדינת ישראל".

במכבי תל אביב סיכמו: "לאירוע ממלכתי כמעמד גמר אליפות, היה ראוי להביא כאורח כבוד, אדם ממלכתי המכבד את המדינה והמתנגד בצורה ברורה לכל אלימות נגדה. כבוד הדדי בין יהודים לערבים - כן! הלבנת אלימות ומהללי שאהידים - לא! בתמונה: אורח הכבוד של הכדורעף הישראלי, איימן עודה, מלווה בגאווה את המחבלת חאלידה ג'ראר, מנהיגת ארגון הטרור החזית העממית, לאחר יציאתה מהכלא הישראלי".

ח''כ איתמר בן גביר (דני שם טוב, דוברות הכנסת)
פורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות ונפגעי הטרור חיזקו את מכבי תל אביב: "הודעת מכבי תל אביב לפיה לא ראוי שאורח הכבוד בגמר יהיה ח"כ איימן עודה שמהלל ותומך במחבלים היא כמים צוננים על נפש עייפה במדבר. בימים אלו כאשר תומכי הטרור קיבלו לגיטימציה להשפיע מתוך הקואליציה שום דבר אינו מובן מאליו ואנו מבקשים להודות למועדון".

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "בושה שנותנים למהלל השהידים עודה במה וכבוד. עודה מעניק הכבוד למחבלים ושהידים ומבזה את מדינת משראל, פסול לכל לגיטמציה ציבורית במדינת ישראל וראוי היה שגם התואר חבר כנסת, היה נלקח ממנו".

נגישות