בפעם השביעית בקריירה: ליאו מסי זכה ב''כדור הזהב''נשים: ראשל''צ ספגה הפסד ראשון בליגה, ר''ג ניצחהרונאלדו תוקף: ''השתמשו בי כדי לקדם את כדור הזהב''פורסמו 11 המועמדים לתואר שער השנה של פיפ''אפ.ס.ז' הודיעה: ניימאר ייעדר בין שישה לשמונה שבועותבירם כיאל: ''מפגש עם בית''ר ירושלים זה כמו דרבי''מכבי חיפה גינתה: ''זהו אירוע ונדליזם מכוער ומביש''ח''כ דוידסון: ''אין מתקנים, אגודות, וחינוך לספורט''קומאן: ''אנחנו צריכים נקודות, זה לא קל לשחק בדוחא''מנחם קורצקי הודה: ''כשלא מבקיעים אז זה יושב בראש''
ברוכים הבאים. דור פרץ (האתר הרשמי)

דור פרץ הוצג בוונציה: ''זה מגיע בדיוק בזמן עבורי''

שני | | 16:42    מאת מערכת ישראל ספורט

הרכש החדש של האיטלקים דיבר לראשונה: ''היו לי כמה הצעות, אבל כשפגשתי את ההנהלה לא היה ספק שאגיע לכאן. אוהב סגנון משחק התקפי, מקווה שאדבר את השפה. המודלים לחיקוי? ג'רארד, צ'אבי אלונסו''

הקשר דור פרץ הוצג היום (שני) רשמית במדי ונציה, העולה החדשה לליגה האיטלקית, ואמר לאתר הרשמי: "אני שמח מאוד להצטרף ומשפחת ונציה ורוצה להודות למועדון על שהאמין בי. היו לי הצעות מקבוצות אחרות, אבל התרשמתי מאוד לטובה מהחזון של ההנהלה. אפשר להרגיש כאן את התשוקה. כבר דיברתי עם המאמן וקיבלתי ממנו רושם טוב מאוד, גם מבחינת הגישה שלו וגם מבחינת תכנית המשחק".
 


פרץ בן ה-26, שהצטרף ללא תמורה ממכבי תל אביב לאחר שסיים את חוזהו אצל מחזיקת גביע המדינה, הוסיף: "ההזדמנות הזו הגיעה בשלב הנכון של הקריירה שלי, וכעת אני רוצה להשיג את התוצאות הטובות ביותר. יש לי סגנון אגרסיבי ואני רוצה לעזור גם בהתקפה וגם בהגנה. השחקנים שעוררו בי הכי הרבה השראה כשהתחלתי לשחק היו סטיבן ג'רארד וצ'אבי אלונסו, שני שחקנים חכמים מאוד. מבין האיטלקים תמיד אהבתי את ג'נארו גאטוזו. אני כבר לא יכול לחכות להתחיל לשחק בסריה A".

על העמדה שלו, אמר הקשר: "באופן כללי אני משחק כמספר 6 או 8. אני אוהב להצטרף לרחבה ומשחק באגרסיביות. אני מנסה לשלב גם התקפה וגם הגנה בצורה הטובה ביותר". איך הוא חושב שיתמודד עם הקצב בליגה האיטלקית אחרי ששיחק כל הקריירה בליגת העל? "הליגה הישראלית היא ליגה מאוד טקטית, ודאי שלא כמו האיטלקית ויהיו פה קשיים חדשים. בישראל, היריבים שעמדו מולנו התגוננו ולא היה לנו קל להתמודד עם זה".

נגישות