מצהוב לאדום: בלייזר חתם רשמית בהפועל ירושליםעמותת אוהדי בית''ר ירושלים חתמה על הסכם הרכישהגיא גודס: ''זה חלון הרבה יותר מנטלי מאשר פיזי''זלקה האריך את חוזהו עד 2025 ויישאר בתפקיד מקצועיהקאמבק הושלם: ערן זהבי חוזר רשמית למכבי תל אביבמ.ס אשדוד קיימה אימון פתיחה, בן שמעון: ''יגיע רכש טוב''ג'ודו: מדליית זהב לרז הרשקו, כסף ללניר, ארד לפלצ'יקהקשר גודפריד רומראטו חתם לשנתיים בהפועל תל אביבהמגן פייר קורנו והחלוץ גי אמבנזה מועמדים לאלופההרכש הרביעי: דארון היליארד חתם רשמית במכבי ת''א
ענבר לניר עם שני הרשקו (איגוד הג'ודו)

ג’ודו: ענבר לניר הבטיחה את השתתפותה באולימפיאדה

שישי | | 15:38    מאת מערכת ישראל ספורט

הג'ודאית הישראלית סיימה במקום השביעי ואמנם פספסה את הקרב על הארד, אך תהיה באולימפיאדה בטוקיו. נבחרת הנשים הבטיחה את השתתפותן של 6 ספורטאיות באולימפיאדה והשתתפות בתחרות הקבוצתית

ענבר לניר סיימה היום (שישי) במקום השביעי ביומה השישי של אליפות העולם בג'ודו בבודפשט, הונגריה - וגם מבטיחה את השתתפותה באולימפיאדת טוקיו. לניר, שהתחרתה במשקל עד 78 ק"ג, החלה את דרכה בסיבוב הראשון  עם ניצחון על קלימה אנטומרצ'י הקובנית, מדליסטית הארד מאליפות העולם ב-2017, המשיכה עם ניצחון באיפון מהיר בחלוף 18 שניות בלבד על ברננט גראף האוסטרית, אך נוצחה ברבע הגמר בידי סטינאוס ההולנדית, סגנית אלופת העולם מ-2018. בבית הניחומים הפסידה בשנית לאנסטסיה טורצ'ין האוקראינית, מדליסטית הארד מגראנד סלאם קאזאן 2021 וכאמור סיימה במקום השביעי.

נבחרת הנשים הבטיחה את השתתפותן של 6 ספורטאיות באולימפיאדה והשתתפות בתחרות הקבוצתית. מאמן נבחרת הנשים שני הרשקו: "ענבר לניר מסיימת במקום ה-7 ולמעשה מבטיחה באופן סופי את השתתפותה במשחקים האולימפיים בטוקיו. נבחרת הנשים מסיימת את אליפות העולם עם מדלית ארד (גפן פרימו) ומקום 7 (ענבר לניר). מטרת העל של נבחרת הנשים הייתה להוביל 6 ספורטאיות למשחקים האולימפיים ולהבטיח השתתפות היסטורית בתחרות הקבוצתית. אני שמח שעמדנו בשתי המשימות בצורה יוצאת דופן: 7 ספורטאיות ב-6 קטגוריות".

הרשקו הוסיף: "אחרי ההישג במשחקים האולימפיים בריו 2016 - השתתפות ראשונה של יותר מספורטאית אחת במשחקים האולימפיים (4 השתתפו בריו), הבטחתי והתחייבתי שנבחרת הנשים תמשיך לשלוח נבחרת ולא ספורטאית בודדת. אני עוד יותר מאושר שהצלחנו להגדיל את הכמות ובנוסף להשתתף בתחרות הקבוצתית. מרגע זה כל מאמצי הנבחרת יהיו להכין את הספורטאיות האולימפיות להשתתפות מוצלחת בטוקיו. אני רוצה להודות לספורטאיות הנבחרת, לכל הצוות שלי ולאיגוד הג’ודו על עבודה מקצועית ומחוייבות ללא פשרות".

נגישות