קלינגר: מאמין שהשחקנים יגיעו מוכניםבן שמעון: ''אנחנו עדיין מחפשים את האיזון והזהות שלנו''משלימים את הסגל: דיוואן הרננדז חתם בהפועל ת''אעם אימון בצאת כיפור: מכבי ת''א מארחת את חיפהקוואס: ''סבע המליץ לי לבוא למכבי ת''א, זו במה גדולה''שרון מימר: ''חוסר הצדק העיב על המשחק הטוב שלנו''רוקאביצה ייכלל לראשונה בסגל, הפועל ב''ש אצל סכניןלוזון: ''הדבר הכי חשוב בכל עונה הוא הניצחון הראשון''הוכנבוים: ''מכבדים את אשדוד אבל מסתכלים על עצמנו''בכר: ''משחק גדול וחשוב, באים לעשות תוצאה טובה''
הדרבי התל אביבי (ישי נאמן)

אוהדים שרכשו כרטיסים לחצי הבטיחו את מקומם בגמר

רביעי | | 12:03    מאת מערכת ישראל ספורט

ההתאחדות לכדורגל הודיעה כי אוהדי הקבוצות שרכשו כרטיסים למשחקים שנערכו ללא קהל, יוכלו להשתמש בהם למשחק הגדול שיתקיים ביום רביעי הבא בבלומפילד. אוהד שיוותר על כרטיסו, יקבל החזר כספי

ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום שמכירת הכרטיסים למשחק גמר גביע המדינה שיתקיים באצטדיון בלומפילד ביום רביעי הבא בשעה 20:30 בין מכבי תל אביב והפועל תל אביב תחל מחר (חמישי) בשעה 20:00. אוהדי מכבי תל אביב יישבו בשערים המסורתיים (10-11 ו-13, 8) ואוהדי הפועל תל אביב גם כן בשערים הרגילים (4-5 ו-2, 7)
 


בהתאחדות הבהירו שרוכשי הכרטיסים מבין אוהדי מכבי והפועל תל אביב למשחקי חצאי הגמר שנערכו ללא קהל בגלל המצב הביטחוני הבטיחו את מקומם בגמר הגביע ויקבלו את הכרטיסים שלהם לכתובת המייל באמצעותה רכשו את הכרטיסים לחצאי הגמר. במקביל לשליחת הכרטיסים האוטומטית יתקבל מסרון לנייד באמצעותו תינתן לרוכש האופציה לבטל את הגעתו למשחק. החזר כספי יינתן בהתאם בתוך 7 ימי עסקים.
 


במקביל, מכבי תל אביב הודיעה כי לא תתאפשר מכירה לקהל הקבוצה מעבר לאלו שרכשו כרטיסים לחצי והבטיחו את מקומם. מהצהובים נמסר: "בהתאם להחלטת ההתאחדות והקבוצות, אוהדים אשר רכשו כרטיסים למשחק חצי הגמר (מול מכבי חיפה) שהתקיים ללא קהל, הבטיחו את מקומם באצטדיון במשחק הגמר. החל מהשעה 18:00, אוהדים שרכשו כרטיס לחצי הגמר יקבלו כרטיס למשחק הגמר (לאותו הכיסא באצטדיון) לכתובת המייל באמצעותה התבצעה רכישת הכרטיס לחצי הגמר".

נגישות