ארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''אחרי שנתיים: מרוץ הלילה של תל אביב חוזר בנובמבראורן עמיאל מרוצה: ''מצאנו קצת שמחה במשחק שלנו''
ניידת משטרה (דוברות המשטרה)

צליל חתוכה ספג איומים על חייו ויגיש תלונה במשטרה

רביעי | | 09:41    מאת מערכת ישראל ספורט

עורך דינו של שוער כפר קאסם, רועי רוזן, הגיב להאשמות כלפיו לאחר שספג שער שהוריד את הפועל פ''ת לליגה א': ''רשעות בלתי נתפסת, מי שינסה לפגוע בשמו הטוב יצטרך להסביר את הדברים בבית המשפט''

שוער מ.ס כפר קאסם, צליל חתוכה, צפוי להגיש הבוקר (רביעי) תלונה במשטרה בעקבות שורה ארוכה של איומיום שקיבל אמש על חייו. חתוכה עמד במוקד הסערה בליגה הלאומית, אחרי שספג שער מהפועל אום אל פאחם בדקה ה-90, שבעקבותיו הפועל פתח תקווה ירדה לליגה א' לראשונה בתולדותיה וא.א. פאחם תשחק במבחנים מול מכבי קביליו יפו.

בסיום נשמעו טענות קשות מצידו של אייל ברקוביץ', המנהל המקצועי של הפועל פתח תקווה, שטען בין היתר על הגול שספג חתוכה: "שיראו את הגול הזה שכפר קאסם ספגה בדקה ה-95 בכל המדינה, בכל העיתונים ובכל מקום. אם תאשרו לי שהגול הזה חוקי, אני כמו גבר יורד לוחץ ידיים והולך הביתה. אני רוצה שיחקרו את המשחק הזה, את השוער הזה ואת כולם. צריך ועדת חקירה, המשטרה חייבת להתערב".

חתוכה שוחח עם עורך הדין רועי רוזן וביקש ממנו לסייע לו משפטית בפרשה הזו. הבוקר פרסם רוזן הודעה לתקשורת: "במה שהפך להיות סוג של הרגל במחוזותינו, יש טרף חדש לכל צמאי הדם וגיבורי המקלדת למיניהם. החל משעות הערב המאוחרות אתמול אנחנו עדים למתקפה פראית, חסרת תקדים וחסרת מעצורים על השוער הותיק צליל חתוכה. על לא עוול בכפו. אני מזועזע והמום מההסתערות על צליל, רק כי יש מי שמתקשה להשלים עם ירידת ליגה כואבת ויש מי שסתם נהנה לרכב על העגלה,  ברשעות בלתי נתפסת. מעבר לכך, צליל - שהוא בעל משפחה - גם מקבל איומים מפורשים לפגיעה פיזית בשלומו".

עוד נמסר: "הטיפול בעניין האיומים הקשים והקונקרטיים יועבר עוד הבוקר למשטרת ישראל. מעבר לכך, אנחנו מודיעים בזאת כי מי שניסה או ינסה לפגוע בשמו הטוב ולהמשיך באמירות מפורשות או מרומזות לגביו ולגבי ניקיון כפיו, יצטרך להסביר את הדברים בבית המשפט וייתכן שגם לשאת בהשלכות כלכליות משמעותיות. צליל נחוש לשמור ולהגן על שמו הטוב ואנחנו נגלה אפס סובלנות כלפי מי שינסה לפגוע בו".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות