עדיין ללא ניצחון בליגה: ניוקאסל ולידס נפרדו ב-1:1מספר ימים אחרי ששוחרר: ''פלה שב לטיפול נמרץ''כבוד: סטיפה פריצה הוא שחקן השבוע בקונפרנס ליגקלינגר לקראת פ''ת: ''מאמין שהשחקנים יגיעו מוכנים''משלימים את הסגל: דיוואן הרננדז חתם בהפועל ת''אבן שמעון: ''אנחנו עדיין מחפשים את האיזון והזהות שלנו''עם אימון בצאת כיפור: מכבי ת''א מארחת את חיפהקוואס: ''סבע המליץ לי לבוא למכבי ת''א, זו במה גדולה''שרון מימר: ''חוסר הצדק העיב על המשחק הטוב שלנו''רוקאביצה ייכלל לראשונה בסגל, הפועל ב''ש אצל סכנין
אנדי מורז (באדיבות איגוד השחייה)

אנדי מורז עלתה לגמר אליפות אירופה ב-200 מ' חופשי

רביעי | | 21:38    מאת מערכת ישראל ספורט

השחיינית עצרה את השעון על 1:58.81 דקות ב-200 מטר חופשי והעפילה לגמר עם התוצאה השביעית בטיבה: ''היה קשה בסוף''. צמד הישראלים טומרקין ופולונסקי סיימו 12 ו-13 בחצי הגמר ב-200 מעורב אישי

השחיינית הישראלית אנדי מורז העפילה הערב (רביעי) לגמר אליפות אירופה בבודפשט, במשחה ל-200 מטר חופשי. מורז בת ה-29 קבעה בחצי הגמר 1:58.81 דקות, שיפור של שלוש מאיות לזמנה מהמוקדמות, מה שהקנה לה את המקום השביעי בדרך לגמר, שייערך מחר בערב.

מורז אמרה לאחר המשחה וההעפלה לגמר: "הרגשתי בסדר, היה קשה בסוף, אבל זה טוב שיש לי עוד פעם לנסות לשפר את הזמן הזה. אני חושבת שיש לי עוד מה לתת לקראת הגמר, אני צריכה לישון ולנוח ואז יהיה יותר קל מחר".

יעקב טומרקין היום (איגוד השחייה)
עוד לפני כן, זינקו שני שחיינים ישראלים לחצי גמר 200 מעורב אישי - יעקב טומרקין ורון פולונסקי. טומרקין בן ה-29 היה המהיר מבין שניהם, כאשר קבע 2:00.60 וסיים במקום ה-12. פולונסקי בן ה-20 סיים מקום אחד אחריו, עם זמן של 2:01.11, שיפור של 43 מאיות לזמנו מהמוקדמות.

טומרקין אמר אחרי המשחה: "זה היה פחות טוב ממה שציפיתי, היה לי יותר קשה בערב מאשר בבוקר, אחרי ששחיתי טוב בבוקר היו לי מטרות וציפיות לעלות לגמר, גם בתחרות לא מרכזית לקראת תחרות הקריטריון בחודש יוני. אז אני יוצא עם ניסיון, אבל מאוכזב מהמשחה בערב. זה היה המשחה האחרון שלי באליפות אירופה, מפה אני ממשיך למחנה אימונים פה בהונגריה עם דייויד מארש, והתחרות הבאה זה ה'טריילז' ביוני בארץ". פולונסקי הוסיף: "היה משחה מאתגר, שיפרתי מהבוקר וזו נקודה אחת שאני מרוצה ממנה, כי יכולתי להביא מעצמי יותר ומרוצה גם שהצלחתי להיכנס לחצי הגמר. הרגשתי יותר טוב מהבוקר, שזה גם חשוב".

נגישות