בפעם השביעית בקריירה: ליאו מסי זכה ב''כדור הזהב''נשים: ראשל''צ ספגה הפסד ראשון בליגה, ר''ג ניצחהרונאלדו תוקף: ''השתמשו בי כדי לקדם את כדור הזהב''פורסמו 11 המועמדים לתואר שער השנה של פיפ''אפ.ס.ז' הודיעה: ניימאר ייעדר בין שישה לשמונה שבועותבירם כיאל: ''מפגש עם בית''ר ירושלים זה כמו דרבי''מכבי חיפה גינתה: ''זהו אירוע ונדליזם מכוער ומביש''ח''כ דוידסון: ''אין מתקנים, אגודות, וחינוך לספורט''קומאן: ''אנחנו צריכים נקודות, זה לא קל לשחק בדוחא''מנחם קורצקי הודה: ''כשלא מבקיעים אז זה יושב בראש''
ערן זהבי חוגג במדי הנבחרת (ההתאחדות לכדורגל)

אחרי בדיקה מחודשת: זהבי רחוק 7 שערים משפיגלר

חמישי | | 10:13    מאת מערכת ישראל ספורט

בשל טעות בהתאחדות, החשיבו לחלוץ העבר האגדי שער שלא הוא כבש מול נבחרת יפן ב-1973: ''ברגע שזהבי יעבור אותי, אעניק לו את הגביע''. כעת לשפיגלר 32 שערים במדי הנבחרת, בעוד זהבי עם 25 כיבושים

מבלי ששיחק, ערן זהבי התקרב עוד יותר למלכות השערים של נבחרת ישראל בכל הזמנים. ההתאחדות לכדורגל הודיעה הבוקר (חמישי) כי בשל טעות בספירה נזקף לזכותו של מוטל'ה שפיגלר שער אחד יותר ממה שכבש במדי הנבחרת ואותו שער הורד ממאזנו עכשיו. כעת לשפילגר יש 32 שערים ולזהבי 25 כיבושים.
 


לפני מספר ימים פנה להתאחדות לכדורגל חובב היסטוריה של הכדורגל הישראלי, בטענה כי בטעות נזקף לזכותו של מרדכי 'מוטל'ה' שפיגלר שער במדי הנבחרת, למרות שרק בישל באותו משחק. ב-16 במאי 1973 במשחק בין נבחרת ישראל ליפן במסגרת מוקדמות גביע העולם 1974, ניצחה ישראל 1:2 מצמד שערים של משה אוננה (דקות 5 ו-61). לפי רשימות אתר ההתאחדות, השער הראשון באתר נזקף בטעות לזכות מוטל'ה שפיגלר, אלא שהוא למעשה אחראי לבישול השער הראשון לאוננה.

בשיחה עם שפיגלר, בה עודכן לגבי הסוגייה, מסר כוכב העבר בנות: "עברו שנים רבות ואני מבין ויודע שהרבה אנשים מתעסקים בזה כרגע, אבל לצערי אני לא זוכר. היות ומשה אוננה כבש שני שערים באותו משחק, אבל עד היום נרשם לו רק אחד, אני מציע שנשוחח עימו ונשאל אותו, זה הפתרון הכי חכם. לי יש רק בקשה אחת: ברגע שערן זהבי יעבור אותי במלכות השערים של הנבחרת, אני רוצה להיות זה שיעניק לו את הגביע. מגיע לו".

נגישות