''שון ז''ל התאהב במכבי חיפה מילדות, הוא גורם מאחד''שחקני מכבי ת''א שיתפו סיפורי 15 חללי יחידת ''אגוז''אייל סגל: ''השבוע הזה הוא מהות חייו של העם היהודי''ג'מאל מארי קרע את הרצועה הצולבת וסיים את העונהאכזבה גדולה בחולון: טורניר הפיינל 8 לא ייערך בארץליאני ישפוט את מכבי ת''א - אשדוד, פריד בחיפה - ק''ששני נכי צה''ל שיתפו בכאבם את שחקני בית''ר ירושליםהוועדה: להפועל תל אביב הגיע פנדל מול הפועל חיפהריאל מדריד הודיעה: גם סרחיו ראמוס חיובי לקורונהאירועי ספורט בינלאומיים ממגוון ענפים בדרך לישראל
נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר (אסף הופמן)

בקרוב בחיפה: רחובות על שם יעקב שחר ורובי שפירא

חמישי | | 13:02    מאת מערכת ישראל ספורט

הוקרה מרגשת של עיריית חיפה: ועדת השמות תתכנס כדי לאשר את הצעת ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, לקרוא רחוב חדש על שמו של נשיא המועדון שחוגג היום יום הולדת 80. בן דב: ''קליש תורמת רבות''

לרגל יום העצמאות ה-73 למדינת ישראל, החליטה עיריית חיפה לקדם מחוות הוקרה מרגשת ולקרוא רחוב חדש במבואותיה הדרומיים של העיר, על שמו של נשיא המועדון, יעקב שחר, שמציין היום (חמישי) את יום הולדתו ה-80 ובנוסף ייקרא רחוב על שמו של בעלי הפועל חיפה המנוח, רובי שפירא ז"ל.

בכך נענתה ועדת השמות העירונית לפנייתם של אלפי אוהדי מכבי חיפה, אשר פנו לאחרונה בנושא במכתב לראש העיר. במכתב, אותו שלח אוהד הקבוצה, ליאור שלום, מבקשים האוהדים מוועדת השמות לשקול לקרוא רחוב בעיר על שמו של "התורם הגדול והנדיב, אשר תרם רבות לקידומו של ענף הכדורגל בכללותו ושל מועדון מכבי חיפה בפרט, אשר הודות לתרומה זו הפכה הקבוצה לאימפריה בעלת שם עולמי, שהישגיה הביאו כבוד רב לעיר".

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם: "לקבוצות הכדורגל החיפאיות תרומה מהותית לעיר והמחווה, אותה החלטנו לקדם, לקריאת רחובות על שם הדמויות המזוהות ביותר עימן, מהווה הכרת תודה על תרומתן העמוקה ורבת השנים. כולי תקווה, כי תרומה זו תסייע בידי שתי הקבוצות ואוהדיהן להתגבר על השנה הקשה שחוו ולחזור לפעילות ביתר שאת". מנכ"ל המועדון, אסף בן דב: "מועדון כדורגל מכבי חיפה, מודה לראשת העיר, הגברת עינת קליש רותם, שתורמת ומסייעת לא מעט למען הספורט בעיר בכלל ומכבי חיפה בפרט".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות