שחקני מכבי ת''א שיתפו סיפורי 15 חללי יחידת ''אגוז''אייל סגל: ''השבוע הזה הוא מהות חייו של העם היהודי''ג'מאל מארי קרע את הרצועה הצולבת וסיים את העונהאכזבה גדולה בחולון: טורניר הפיינל 8 לא ייערך בארץליאני ישפוט את מכבי ת''א - אשדוד, פריד בחיפה - ק''ששני נכי צה''ל שיתפו בכאבם את שחקני בית''ר ירושליםהוועדה: להפועל תל אביב הגיע פנדל מול הפועל חיפהריאל מדריד הודיעה: גם סרחיו ראמוס חיובי לקורונהאירועי ספורט בינלאומיים ממגוון ענפים בדרך לישראלתחנה שלישית בתאילנד: גידי קאניוק חתם בצ'ונבורי
חנן ממן ואחותו אורית (צילום פרטי)

הפועל חיפה והפועל תל אביב נרתמו למען אורית ממן

רביעי | | 14:07    מאת מערכת ישראל ספורט

לקראת המשחק בין הקבוצות ביום שבת בבלומפילד, המועדונים יצאו בהודעה משותפת כדי לסייע לאחותו של חנן ממן לגייס את הסכום לרכישת תרופה: ''לפני המשחק ילבשו השחקנים חולצות עם קריאה לתרומה''

מועדוני הכדורגל הפועל תל אביב והפועל חיפה מאחדים כוחות למען מטרה נעלה, גיוס כספים עבור טיפול תרופתי להצלת חייה של אורית ממן רדה, אחותו של שחקן הפועל חיפה בהווה והפועל תל אביב בעבר, חנן ממן. לפני המשחק בין הקבוצות ביום שבת (18:00) באצטדיון בלומפילד, ילבשו השחקנים חולצות עם קריאה לתרומה עבור הטיפול של אורית ובהמשך ייערך טקס קצר. שחקני הקבוצות והצוות המקצועי כבר תרמו למען אורית - ואנו קוראים לכל אחת ואחד לתרום לפי יכולתו.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hanan Maman (@hananmaman)


מנכ"לית הפועל תל אביב, אודליה פרידמן: "כמועדון מוביל בכדורגל הישראלי, מצאנו לנכון לתרום את תרומתנו הצנועה למען הקרב על חייה של אורית ממן רדה. אף אדם לא יכול להישאר אדיש לסיפור שכזה, בפרט בעולם הכדורגל. מעבר לתרומה הכספית של הצוות והשחקנים, נמשיך לסייע בהעלאת המודעות לסיפור. זה המקום לאחל לאורית בריאות איתנה - ולקרוא לכל מי שביכולתו לסייע, לתרום עבור הצלתה".

מנכ"ל הפועל חיפה, אורן שטרלינג: "כמועדון שחרת על דגלו ערכים כמו עזרה הדדית ואחווה וידוע כמועדון משפחתי וחם, ברגע שנודע לנו על המצוקה אליה נקלעה אורית, אחותו של חברינו חנן, המועדון נרתם בכמה ערוצים כדי לסייע. בין היתר פניתי למנכ"לית הפועל תל אביב אודליה בבקשה לקיים טקס משותף שיתן חשיפה לנושא וייסע בגיוס התרומות ולשמחתי הנהלת הפועל תל אביב גילתה רצון טוב, הבנה ואנושיות והסכימה לקיים את הטקס המשותף ואנו מודים להם על כך".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות