שחקני מכבי ת''א שיתפו סיפורי 15 חללי יחידת ''אגוז''אייל סגל: ''השבוע הזה הוא מהות חייו של העם היהודי''ג'מאל מארי קרע את הרצועה הצולבת וסיים את העונהאכזבה גדולה בחולון: טורניר הפיינל 8 לא ייערך בארץליאני ישפוט את מכבי ת''א - אשדוד, פריד בחיפה - ק''ששני נכי צה''ל שיתפו בכאבם את שחקני בית''ר ירושליםהוועדה: להפועל תל אביב הגיע פנדל מול הפועל חיפהריאל מדריד הודיעה: גם סרחיו ראמוס חיובי לקורונהאירועי ספורט בינלאומיים ממגוון ענפים בדרך לישראלתחנה שלישית בתאילנד: גידי קאניוק חתם בצ'ונבורי
אוהדי מכבי חיפה אתמול (אומרי דלאל)

אושר: עד 30% תפוסה בטדי, בבלומפילד ובסמי עופר

רביעי | | 14:18    מאת אדי חליאבין

בשורה לאוהדים: שר הספורט ושר הבריאות סיכמו על הגדלת תפוסת הקהל: בבלומפילד ובאצטדיון בחיפה תותר כניסה של 9,000 צופים, בטדי יוכלו להיכנס 10,000. באולמות ביד אליהו ובירושלים 4,000 צופים

לאחר כשבועיים של דיונים מעמיקים בין גורמי המקצוע במשרד התרבות והספורט לבין מקביליהם במשרד הבריאות, סיכמו היום (רביעי) שר התרבות והספורט, ח"כ חילי טרופר, ושר הבריאות, ח"כ יולי אדלשטיין על הגדלת תפוסת הקהל באצטדיונים ובאולמות הספורט. המתווה יועלה לאישור בישיבת קבינט הקורונה הקרובה. 

אצטדיון בלומפילד בדרבי (ישי נאמן)
המתווה שאושר: 1. באולמות סגורים המכילים מעל ל-10,000 מקומות, תותר כניסה של עד 4,000 צופים. 2. באצטדיוני הכדורגל הגדולים (אצטדיון טדי, אצטדיון סמי עופר ואצטדיון בלומפילד) תותר כניסה של עד 30% צופים מתפוסת המקום. אולמות ואצטדיונים שאינם נכללים במתווה זה ימשיכו לפעול תחת המתווה הנוכחי, שאושר בתאריך ה-18 במרץ 2021. המשמעות: 10,200 יוכלו להיכנס לאצטדיון טדי, 9,210 בסמי עופר ו-8,910 צופים יוכלו להיכנס לאצטדיון בלומפילד.

אוהדי בית''ר ירושלים בטדי (דניאל אור)
שר התרבות והספורט, ח"כ חילי טרופר מסר בתגובה להחלטה: "כפי שהבטחנו, ולאחר אין ספור שיחות עם גורמי המקצוע במשרד הבריאות, אנחנו ממשיכים עם פתיחת הספורט עבור האוהדים בכל פעימה ופעימה. אנחנו נכנסים לחודשי הכרעה בעולם הספורט, לכן חשוב שיוכלו להגיע לחוויה האדירה של פלייאוף בכדורסל או בכדורגל, כמה שיותר צופים. כפי שאמרנו מהיום הראשון - המלאכה לא נגמרה. לא ננוח עד אשר נוכל להכניס את הקהל למגרשים בתפוסה מלאה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות