''שון ז''ל התאהב במכבי חיפה מילדות, הוא גורם מאחד''שחקני מכבי ת''א שיתפו סיפורי 15 חללי יחידת ''אגוז''אייל סגל: ''השבוע הזה הוא מהות חייו של העם היהודי''ג'מאל מארי קרע את הרצועה הצולבת וסיים את העונהאכזבה גדולה בחולון: טורניר הפיינל 8 לא ייערך בארץליאני ישפוט את מכבי ת''א - אשדוד, פריד בחיפה - ק''ששני נכי צה''ל שיתפו בכאבם את שחקני בית''ר ירושליםהוועדה: להפועל תל אביב הגיע פנדל מול הפועל חיפהריאל מדריד הודיעה: גם סרחיו ראמוס חיובי לקורונהאירועי ספורט בינלאומיים ממגוון ענפים בדרך לישראל
קארים בנזמה ומוחמד סלאח (טוויטר)

מומחי הווינר מעריכים: משחק שקול בין ריאל לליברפול

שלישי | | 10:19    מאת מערכת ישראל ספורט

שלב רבע גמר ליגת האלופות ייצא לדרך הערב (שלישי, 22:00) עם קרב ענקיות במדריד בין אלופת ספרד לאלופת אנגליה, בנזמה וסלאח הפייבוריטים לכבוש את השער הראשון. מנצ'סטר סיטי צפויה לנצח את דורטמונד

הערב (שלישי, 22:00) נזכה לצפות בתצוגות כדורגל מהשורה הראשונה באירופה כאשר מנצ'סטר סיטי תארח את דורטמונד וריאל את ליברפול במסגרת שלב רבע הגמר של ליגת האלופות.

במשחק שבין מנצ'סטר סיטי לדורטמונד, מעריכים מומחי ה-Winner כי הבלוז צפויים להמשיך את רצף הניצחונות איתו הם מגיעים למשחק וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.3, לעומת דורטמונד שמגיעה לאחר שני משחקי ליגה ללא ניצחון ולה מעניקים המומחים יחס של פי 5.75. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4.25.
 


את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד האנגלי מוביל ז'סוס עם יחס של פי 4.5, אחריו גונדוגאן עם יחס של פי 5 ובמקום השלישי דה ברוינה עם יחס של פי 5.5. במידה ותשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שקאנסלו מסיטי יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 2-3 לטובת האנגלים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 2,750 ש"ח עם יחס זכיה של פי 275.

בצד הגרמני, ארלינג הולאנד מוביל טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק עם יחס של פי 5.5, אחריו רויס עם יחס של פי 10 ובמקום השלישי ג'יו ריינה עם יחס של פי 13. במידה ותשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שג'יו ריינה יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 2-0 לגרמנים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 3,420 ש"ח עם יחס זכייה של פי 342.
 


במשחק שבין ריאל מדריד לליברפול, מעריכים מומחי ה-Winner כי על כר הדשא צפוי משחק שקול מאוד. שתי הקבוצות מגיעות לאחר רצף ניצחונות במשחקי הליגה והמומחים מעניקים לשתי הקבוצות יחס זכייה שווה שעומד על פי 2.35. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.05.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד הספרדי מוביל חלוצה הצרפתי, קארים בנזמה עם יחס של פי 4. אחריו ויניסיוס עם יחס של פי 5.5 ובמקום השלישי אסנסיו עם יחס של פי 6.5. במידה ותשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שמנדי מריאל יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1-4 לטובת הספרדים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 4,950 ש"ח עם יחס זכייה של פי 495.
 


את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד האנגלי מוביל מוחמד סלאח עם יחס של פי 4, אחריו מאנה עם יחס של פי 5 ובמקום השלישי פירמינו עם יחס של פי 6.5. במידה ותשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שז'וטה מליברפול יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 3-2 לטובת האנגלים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 1,050 ש"ח עם יחס של פי 105.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות